שנידר קבע: 26 מיליון שח

פרסום ראשון: אלכס שניידר החליט והודיע לבושינסקי ושעייה על תקציב מכבי ת"א, שיעמוד על 26 מיליון שקלים. לפי דיווחים בתקשורת הבולגרית אנגלוב בדרך לקבוצה

שבת 20 יוני 2009
אשר גולדברג

אלכס שניידר אישר בסוף השבוע את התקציב הראשוני של מכבי ת"א לקראת תחילת ההכנות לעונת 2009/10. שניידר שוחח בסוף השבוע עם אביב בושינסקי, עוזי שעייה ואבי נמני השוהים בחופשה באירופה ועדכן אותם בהחלטה שלו.

תקציב יש, אפשר לצאת לדרך. אבל הבשורה היוצאת אינה משמחת בלשון המעטה. שניידר מקצץ משמעותית בהוצאות שלו ויורד מתקציב של 66 מיליוני שקלים בעונה שעברה, עד 26 מיליון ש"ח בלבד.

ראשי מכבי ת"א, אביב בושינסקי, עוזי שעייה ואבי נמני, יסיימו את חופשתם בחו"ל, ובאמצע השבוע יפתחו מעשית את נושא הרכש והשחרורים, לקראת פתיחת אימוני העונה החדשה שיתחילו ב-1 ביולי.

נמני ובושינסקי מתייעצים


הבשורה האופטימית היא שבימים אילו מושלמים הליכי מו"מ עם מספר גופים עסקיים אשר ישמשו כספונסרים שונים, ואפשר שתקציב הקבוצה יגדל עד 30 מיליון שקלים.

שניידר יזרים מכספו 2 מיליון דולר שיהוו הבסיס לפגישה בעוד שבועיים עם יאיר רבינוביץ' מהראשות לבקרה התקציבית.

הקבוצה אמורה לצאת למחנה אימונים במירלו שבהולנד, לשם יגיעו מספר שחקנים זרים שייבחנו ע"י הצוות המקצועי במשחקים שתקיים הקבוצה.

על פי דיווחים בתקשורת הבולגרית, סטניסלב אנגלוב, קשר נבחרת בולגריה, צפוי להצטרף למכבי ת"א בימים הקרובים. אנגלוב בן ה-31, שיחק בעונה שעברה באנרג'י קוטבוס מהבונדסליגה אך נשר עמה לליגת המשנה. על פי הפרסומים, יחתום אנגלוב על חוזה לשנתיים אצל הצהובים.רכש משמעותי ראשון ? 
ובגיזרת הישראלים - מכבי ת"א אמורה לסיים את המו"מ לצירופו של השוער לירן שטראובר ולקבל החלטה בנושא קשר אשדוד דוד רביבו.במכבי ת"א ממתינים גם להתפתחויות בבית"ר ירושלים, כשעל הפרק עומדים אריק בנאדו, אלירן דנין ועידן טל, במידה ובית"ר תלך בסופו של הליך לפרוק וכונס.השיחות עם איזי שירצקי שישוב מחו"ל יהיו בנושא צירופם של גיא צרפתי ויובל אבידור תמורת שחקנים שישוחררו וכסף, לנוכח רצונם של השניים לא לשחק בליגה השניה.עד היום דיברו במכבי במתינות ובנועם אל השחקנים ונציגיהם בנושא הקיצוצים, אולם מאמצע השבוע הדברים יהיו שונים.

גורם במכבי ת"א
: "ראשי הקבוצה היו ברורים בדבריהם, אין שום כוונה למשוך את נושא הקיצוצים. מי שלא יסכים, פשוט לא יהיה כאן ויקבל את שכרו דרך ישיבה מחוץ למועדון. זה נכון שיש חוזים וצריך לכבד אותם, אבל כשהמצב קשה במשק השחקנים צריכים להבין ולא ללכת למלחמות".

תגובות

f

טלספורט בפייסבוק