דוארטה הדיח את ביתר

חצי גמר גביע הטוטו: לבית"ר ירושלים 3 ברזילאים שהובאו במיליוני שקלים, אבל דווקא הברזילאי של כפ"ס, ז'וזה דוארטה כבש שלושער והעלה את כפר סבא לגמר גביע הטוטו על חשבון ירושלים (0:3)

יום רביעי 14 מרץ 2007
עדי גלסקה
בית"ר ירושלים איבדה את התואר הישראלי הראשון העונה. קבוצתו של יוסי מזרחי נוצחה 0:3 בחצי גמר גביע הטוטו בידי כפר סבא והחלוץ הברזילאי שלה, ז'וזה דוארטה, שכבש את כל שלושת השערים כבר במחצית הראשונה.

הראשון הגיע מבישול של אבובקרי, את השני נגח דוארטה פנימה אחרי מסירה של יבואה והשלישי היה בפנדל.

עם כל הכסף שהושקע ברכש הברזילאי של בית"ר, הוכיח דוארטה שלמרות שלא מרוויח כמו שוונקי ורושל, הוא לא פחות ברזילאי מהם.ļbr/>
אלי אוחנה וחניכיו יפגשו בגמר גביע הטוטו את מכבי הרצליה בדו קרב שרוני.

מחצית ראשונה

כפ"ס פתחה מצויין כשבדקה השמינית אבו-בקרי הגביה לרחבה ודוארטה הקדים את קורנפיין ונגח פנימה. 0:1Ġלכפ"ס.

בית"ר החלה ללחוץ על שערו של לויטה, אבל חניכיו של אוחנה הגיעו יותר חדים וז'וזה דוארטה השלים צמד אישי בדקה ה-22 כשנגח פנימה מבישול של יבואה. 0:2 לכפר סבא.

בדקה ה-35 קורנפיין הכשיל ברחבה את יבואה ודוארטה השלים שלושער מדהים בדרך ל-0:3.

מחצית שנייה

במחצית הבין יוסי מזרחי שמשהו לא עובד בקבוצה שלו וביצע שלושה חילופים בכדי לנסות ולחזור למשחק, או לפחות להראות יכולת סבירה.

למרות החילופәם של מזרחי ולמרות המכה הגדולה שקיבלה ירושלים במחצית הראשונהף דווקא כפר סבא הייתה קרובה יותר להשיג את הרביעי עם ניסיונות של אבי כנאפו (49) ואלירן דנין (56).

עד הסיום הגיע בית"ר לעוד כמה הזדמנויות, אך כפר סבא שמרה על שער נקי בזכות ההגנה ומשחק טוב של לויטה. 0:3 בסיום.בית"ר ירושלים: קורנפיין (אבגי/46), גרשון, בנאדו, זיו, גפני, רמאליו, בואטנג, מירוסביץ' (זנדברג/46), ברוכיאן, בן שושן (שוונקי/46), רושל (ברק יצחקי/89)

הפועל כפ"ס: לויטה, זרקו, דה-סילבה, דנין, פאפו, ישראלביץ' (מנשה/80), אבו-בקרי, ידין, כנפו, דוארטה (אורן ניסים/84), יבואה.

תגובות

טלספורט בפייסבוק