בלעדי: ניראון לא יוכל לאמן

דני ניראון, מי שמונה רק לפני כשבועיים כמאמן הפועל פ"ת, לא יוכל לאמן את הקבוצה. למאמן הנבחר אין תעודת פרו. אופ"א הבהירה בסוף השבוע: אין פשרות

יום ראשון 21 יוני 2009
אשר גולדברג
יו"ר אירגון המאמנים, אמנון רז מתכוון להעביר היום מכתב להפועל פ"ת, בו הוא מבהיר שהמאמן הנבחר שלה, דני ניראון שמונה לתפקיד לפני כשבועיים ע"י דני לוי ואפי צפריר, לא יוכל להיות מאמן הקבוצה. לא יוכל להעביר את האימונים ובטח שלא לעמוד על הקווים.

יו"ר אירגון המאמנים, אמנון רז מבהיר: "בסוף השבוע קיבלנו מאופ"א הוראות חדשות וברורות - מאמן בלי תעודת פרו (מקצוען) לא יוכל לאמן קבוצה בשתי הליגות המקצועניות בישראל, ליגת העל והלאומית. דני ניראון לא עבר קורס השתלמות שכזו והוא, יחד עם אבי נמני היחידים שלא יוכלו לאמן. במכבי ת"א יש למרקו בלבול תעודת פרו, אבל לניראון אין את המסמך וההתאחדות לכדורגל לא תוכל לאשר לו לאמן את הפועל פ"ת". 

בהפועל פ"ת עדיין מתארגנים לקראת העונה הבאה, והידיעה הזו תגרום ללחצים כבדים והפתעה גדולה, כאשר איש מקרב חברי העמותה הפועלים, משום מה לא מבין את החוק, לא למד אותו ומתעלם מההוראות הברורות שכל יו"ר בליגת העל ובלאומית יודע.

חשוב לציין שאלי מחפוד, שהיה מועמד להפועל פ"ת וסיכם באחי נצרת, יקבל בתוך מספר ימים תעודת פרו והוא רשאי לאמן. בהתאחדות לכדורגל לא יתקיימו השנה קורסי פרו חדשים. הפועל פ"ת אכן בבעיות.

בעניין אחר, שמעון אבו חצירה אמור להמריא היום ליוון כדי לעבור בדיקות רפואיות בלאריסה, ולחתום שם על חוזה לשלוש שנים.

תגובות

2

טלספורט בפייסבוק