מראדונה רוצה משחק בישראל

בלעדי: גורם עסקי עניין את יו"ר ההתאחדות לכדורגל אבי לוזון באפשרות שישראל תארח את ארגנטינה לפני המונדיאל. לוזון: פנו אליי בנושא. נשמח לארח אותם

יום ראשון 21 יוני 2009
אשר גולדברג ושלמה חסיד
 נבחרת ארגנטינה עשויה לשחק בקיץ הבא מול נבחרת ישראל באצטדיון רמת גן או באצטדיון טדי, כך נודע בלעדית ל-TELESPORT.

על פי גורמים בארגנטינה, התפרסמו לאחרונה במספר עיתונים מקומיים ידיעות כי מאמן ארגנטינה, דייגו מראדונה,  מעונייין לשחק בישראל לפני המונדיאל בדרום אפרקה, באם ארגנטינה תעפיל למונדיאל.

ארגנטינה צפויה לערוך, כהרגלה, מסע משחקים באסיה ואירופה לפני ההגעה למונדיאל ונראה כי המאמן דייגו מראדונה מעוניין שהמשחק האחרון לפני המונדיאל יהיה בישראל.

מראדונה וארגנטינה התארח בישראל לפני המונדיאלים בשנים 1986, 1990, 1994 ו-1998.  ארגנטינה ניצחה את ישראל שלוש פעמים לפני הפסידה בשנת 1998 1:2. אז כבר בלי מראדונה. 

המסורת נפסקה במונדיאל 2002 ובמונדיאל זה, רשמה ארגנטיה השפלות שגרמו להדחתה כבר בשלב המוקדם. גם לפני מונדיאל  2006  לא שיחקה ארגנטינה בישראל ואז היא הודחה ברבע הגמר.

מראדונה ידוע מאוד כחובב ארץ הקודש ובעבר ציין כי הביקורים בישראל לפני המונדיאלים בשנים 1986 (זכייה) ו-1990 (הגעה לגמר), עזרו לשחקנים מבחינה רוחנית. יש לציין כי ארגנטינה כלל לא הבטיחה את העפלתה למונדיאל, אך יש סיכוי מצוין שהיא תעמוד במשימה.

את הקשר עם ישראל, יצר גורם עסקי המקורב לשתי ההתאחדויות. אותו גורם הבטיח ליו"ר ההתחדות, אבי לוזון, לעדכן אותו, לאחר שארגנטינה תבטיח את הכרטיס למונדיאל.

אבי לוזון אישר את הדברים ואמר: "פנה אליי גורם מסוים, בציע לי להביא לכאן את ארגנטינה. הקשר נותק בינתיים, אבל הובהר לי שיעדכנו אותי. אנחנו יותר מנשמח לארח כאן נבחרת ברמה של ארגנטינה".

תגובות

b

טלספורט בפייסבוק