רוצה להישאר? קצץ 70%

דניאל יאמר ממשיך לחתוך בבשר החי במכבי נתניה. רביד גזל התבקש לקצץ 70 אחוזים משכרו אם ברצונו להישאר במכבי נתניה. סוכנו של גזל: "יש לרביד חוזה לעונה הבאה ומנסים לגרש אותו בכוח"

יום שני 22 יוני 2009
אשר גולדברג
הקרקס במכבי נתניה וההתנהלות של דניאל יאמר, מוציאה שם רע לניהול הכדורגל בארץ, לחתימת חוזים ולהגינות בספורט. חשבנו שישנם יוצאים מהכלל, ג'נטלמנים שהביאו תרבות אירופית לכדורגל הישראלי, אבל מתברר שהשכונה מתנהלת בקופסא בנתניה.

ההכרזות של דניאל יאמר, מדהימות את האוהדים ובטח את שחקני הקבוצה, שהטלפון על קיצוץ עובר משחקן לשחקן. שימו לב, רביד גזל שחתום לעונה נוספת מתבקש לקצץ לא פחות מ-70% משכרו אם ברצונו לשחק בשורות מכבי נתניה גם בעונה הבאה.

גזל, שלו יש חוזה בסך 130 אלף דולר גם לעונה הבאה, קיבל הצעה של פחות מ-50 אלף דולר, כשהטבות רבות נוספות, אמורות להילקח ממנו. 

לשחקן נאמר כאילו הוא שחקן מליגת השכונה: "אל תגיע יותר אלינו. במידה ואתה לא מקצץ ומרסק את החוזה שלך. אבל רביד גזל לא מוכן לוותר ומוביל מהלך שיתפוס כותרות, על כוונתו להגיע לאימונים ולצפות איך ואם יסלקו אותו מהמועדון.

מקורב לשחקן אמר: "מנסים לסלק אותו בכוח מהקבוצה, אבל לרביד יש חוזה לעונה הבאה והוא לא יוותר על הכסף. זה בושה שכך מתנהגים במועדון עם ניהול אירופי כביכול. עצוב שלמאמן החדש, נתי עזריה אין אפילו מילה להגיד בנושא"

תגובות

2

טלספורט בפייסבוק