פאר בשלב הבא

טורניר ווימבלדון: שחר פאר פתחה טוב את טורניר ווימבלדון עם ניצחון על אלנה קמרין האיטלקיה 3:6; 6:7. שחר חזרה מפיגור 5:1 במערכה השנייה לניצחון בשובר שוויון. בסיבוב הבא היא תפגוש את נדיה פטרובה הרוסיה

יום שני 22 יוני 2009
מערכת TELESPORT
 שחר פאר, המחבט מספר 1 שלנו בנשים, ניצחה את אלנה קמרין האיטלקיה, במסגרת הסיבוב הראשון של  טורניר ווימבלדון, טורניר הטניס היוקרתי ביותר בעולם.

שחר, שסבלה מפציעה בחודש וחצי האחרון, חזרה בדיוק בזמן לטורניר הכי יוקרתי בטניס העולמי, בניסיון לשמור על ההישג בשנה שעברה. ההתחלה לא הייתה קלה מול אלנה קמרין האיטלקיה, המדורגת במקום ה-94 בעולם. בסיבוב הבא מצפה לה משוכה הרבה יותר גבוהה בדמותה של נדיה פטרובה, הרוסיה המדורגת במקום העשירי בעולם.

מערכה ראשונה

שחר פתחה את המשחק רע מאוד וניכר כאילו הפציעה עדיין מגבילה אותה מאוד. קמרין ניצחה על האפס את משחקון ההגשה הראשון שלה, וכבר במשחקון השני האיטלקיה שברה את שחר, כדי לעלות ליתרון 0:2 מהיר. פאר לא וויתרה והצליחה להחזיר עם שבירה משלה במשחקון השלישי, בסופו של משחקון ארוך מאוד, שחר ניצחה בשובר שיויון וחזרה למשחק.

שחר המשיכה במגמת ההשתפרות ושמרה בקלות על ההגשה שלה עם ניצחון חלק במשחקון הרביעי, בדרך ל-2:2 במערכה. פאר השלימה מהפך מוחלט, כששברה שוב את קמרין המתוסכלת ועלתה ל-2:3 במערכה. שחר לא הביטה לאחור והשלימה 6 משחקונים רצופים, בדרך ל-2:6 במערכה הראשונה

מערכה שניה

שחר שוב לא פתחה טוב את המערכה וקמרין עלתה ל-5:1. אלא שאז שחר נכנסה למשחק נהדרה ולעומתה האיטלקיה, פשוט לא עמדה בלחץ. שחר ניצחה את ארבעת המשחקונים הבאים והשוותה ל-5:5. בהמשך שתי הטניסאיות שמרו על ההגשות שלהן והמערכה הלכה לשובר שוויון, בו שחר ניצחה 3:7, בדרך לסיבוב הבא.

תגובות

2

טלספורט בפייסבוק