מכבי נתניה מול סליימה

חניכיו של נתי עזריה, הוגרלו לשחק מול סליימה ממלטה, בסיבוב המוקדמות השני של הליגה האירופית. בני יהודה תפגוש את סימורק מאזרבייג'אן, בסיבוב המוקדמות הראשון

יום שני 22 יוני 2009
מערכת TELESPORT
מכבי נתניה נמצאת בחוסר וודאות עצום לקראת העונה הקרובה, אך כדי לעבור את הסיבוב השני של מוקדמות הליגה האירופית החדשה, היא לא תצטרך להתאמץ יותר מידי, גם אם תשחק בסגל חלש.

חניכיו של נתי עזריה, הוגרלו לשחק בסיבוב המוקדמות השני של הליגה האירופית, מול סליימה המלטזית. קבוצה חלשה ביותר. 

סליימה זכתה 26 פעמים באליפות מלטה וב-19 גביעים. בשתי העונות האחרונות כשלה הקבוצה בסיבוב הראשון של מוקדמות גביע אופ"א.באצטדיון הביתי שלה הוא בעל 17 אלף מקומות.

שחקני מכבי נתניה הגיבו על. שלו מנשה אמר:"כל קבוצה שהעפילה למפעל הזה היא קבוצה ראוייה, אנחנו לא כל כך מכירים את הקבוצה המלטזית, את השחקנים והסגנון שלה אבל נתכונן כראוי ובעזרת השם נעבור שלב". הקשר אלמוג כהן אמר: "כל קבוצה באירופה היא חזקה, ויש לה הרבה כוח פיזי ומהירות. גם את וארנה לא הכרנו ואפילו שמחנו שקיבלנו אותם בונה שעברה, אבל הם הפתיעו אותנו, לכן נצטרך לבוא הכי מוכנים וננסה לעבור אותם כדי שזה יעשה טוב לעיר נתניה ולמען דניאל יאמר". הקשר שניר גואטה אמר על ההגרלה: "עבורנו, השחקנים הצעירים, מדובר במעין חלום לייצג את מכבי נתניה במשחקי הליגה האירופית. נעשה את המקסימום שלא לאכזב ולהביא הצלחה למען המועדון, האוהדים והעיר".


בני יהודה נוסעת לזארבייג'אן

בני יהודה, הוגרלה לשחק בסיבוב המוקדמות הראשון של הליגה האירופית החדשה, מול סימורק מאזרבייג'אן. בני יהודה תתארח במשחק הראשון ב-2 ליולי באזרבייג'אן ותארח את הגומלין ב-9 ליולי. 

סימורק סיימה את העונה החולפת רק במקום השלישי בליגה שלה והיא משחקת באיצטדיון קטן מאוד המכיל 4,000 מקומות בעיר זקאצ'ה. רק לפני חמש שנים, הקבוצה סיימה במקום השלישי בליגה השנייה והעפילה לליגה הבכירה בארצה.

בעונת 2006/07 הקבוצה סיימה במקום התשיעי בלבד. באותה עונה המגזין פוטבול פלוס, בחר את הקבוצה לאחת המפתיעות באירופה. 

את עונת 2007/08 היא סיימה במקום השביעי והגיעה לשיאה בעונה האחרונה, כאשר סיימה במקום השלישי המוביל לגביע אופ"א. את הקבוצה מאמן רומן טוקורה בן ה-41, אוקראיני ששיחק במרבית הקריירה שלו כקשר בקבוצות שונות בברית המועצות. הכוכב של סימורק הוא ולאדימיר מאזיה, אוקראיני בן 32, שהצטרף לקבוצה לפני שנתיים וכבש 38 שערים.

שמעון אבו חצירה וקבוצתו לאריסה, הוגרלו בסיבוב השני מול קיי אר מאיסלנד וגם הם צפויים לדלג בקלות לסיבוב השלישי.

תגובות

f

טלספורט בפייסבוק