כמעט צחקתי מהיכולת שלנו

יעקב שחר התראיין לרדיו חיפה והביע את הרגשתו בהפסד לבני יהודה: השחקנים צריכים לבדוק את עצמם. על הבאת שחקנים: אף אחד לא מבטיח שהם יתאקלמו

יום ראשון 07 ינואר 2007
מערכת TELESPORT

נשיא מכבי חיפה, יעקב שחר, העניק ראיון לרדיו חיפה, לגבי היכולת הירודה של קבוצתו.

שחר אסר על שחקניו להתראיין בימים הקרובים לאחר ההפסד 2:1 לבני יהודה. שחר אמר כי האיסור יופר בימים הקרובים.

שחר: "חשבתי שאחרי המשחק אתמול בו היו לשחקנים תשעים דקות לדבר על המגרש והם נכשלו, מן הראוי יהיה שיתרכזו בעצמם וביכולתם ולא יגררו לכל מיני שאלות ותשובות בהתאם. 

"הם צריכים להיות מכונסים בעצמם ולבדוק מה לא היה בסדר, ולא בגלל ההפסד. גם שחקנים טובים תופסים ימים כאלה או אחרים, ורואים את זה מדי יום בכדורגל העולמי כשסופגים שערים מטעויות של הגנה ושוערים או החמצות של חלוצים, ומדובר בשחקנים ברמה הגבוהה ביותר. 

"הרמה שלנו ברגעים מסוימים לא היתה רעה אבל השערים שלא היו מחוייבי המציאות גרמו לשינוי המשחק שלנו וגם אם המשחק היה נמשך עוד שעה, לא היינו כובשים שער".

שחר דחה את "ניתוח מצב רוחו" אחרי המשחק והוסיף: " לא כל כך כעסתי, הייתי על סף צחוק מהיכולות שלנו, מהרמה שהקבוצה הפגינה, מהשערים שספגנו. זאת הייתה הרגשתי ולא כעסתי על השחקנים. אנשים דווקא שאלו אותי מדוע אני כל כך רגוע".

באשר להוראתו לא להתראיין, שחר אינו מתרגש מדברים שהובאו כביכול בכלי התקשורת, ובהם "ליכלוכים" של שחקנים כנגד חבריהם והוא חד משמעי: "אף שחקן לא דיבר נגד השני, זה בטוח. אפשר לחשוב ששחקנים עומדים בתור ומבקשים להתראיין בעילום שם. ישנם כתבים המנצלים את המצב ואיסור הדיבור ומחרטטים ככל העולה בדמיונם".

שחר גם התייחס לגל השמועות לגבי הרצון להחליף את חלק מהזרים ומהרהר בקול רם: " רוני לוי לא צריך ממני אישור להגיד מה שהוא רוצה. אם נעשה צעד כזה או אחר, נודיע. כל השיחות בינינו לא נעשות בגלל המצב הנוכחי. אנו בוחנים את מצב הקבוצה לקראת העונה הבאה ובוחנים אפשרויות שונות.

"אם נמצא לנכון לעשות שינוי, נעשה זאת. גם אם רוצים להחליף, זה לא ענין פשוט. האם ישנם מועמדים ראויים והאם הם יספקו את מה שאנחנו רוצים לראות מהם ? האם הם יתאקלמו ומה הסיכוי שייקלטו אצלנו כמו שצריך ?".

תגובות

b

טלספורט בפייסבוק