סיאבונגה שוחרר ממכבי נתניה

נקוזי סיאבונגה, החלוץ הדרום אפריקאי של מכבי נתניה, שוחרר מהקבוצה. ארגון אוהדים חדש לקבוצה, המקבץ תחתיו את שני ארגוני האוהדים הפועלים בנתניה: הקרייזי דיאמונדס והאולטראס. ברוך חסן מאמן קבוצת הנוער

יום שלישי 23 יוני 2009
אשר גולדברג

 במקביל למסכת הקיצוצים בשכר השחקנים המובילים, במכבי נתניה ממשיכים לשחרר שחקנים.

המועדון הגיע היום להבנות היום עם השחקן אנקוזי סיאבונגה, לפיהן הוא לא ימשיך בקבוצה בעונה  הבאה. סיאבונגה הציג יכולת חלשה מאוד במשחק בהם שותף, ובנתניה החליטו להיפרד ממנו.

אתמול בערב, אחרי מספר רב של פגישות, נוסד ארגון אוהדים חדש ומאוחד של אוהדי מכבי נתניה, שמטרתו לדאוג לקבוצה והתנהלותה.

הארגון העביר הערב הודעה רשמית וזוהי לשון ההודעה: "הגענו היום לסיומו של תהליך שארך מספר חודשים וכלל עבודת הכנה מעמיקה, ומס' רב של פגישות והכנות. אנו מכריזים הערב על הקמתו של ארגון הגג החדש והרשמי של אוהדי מכבי נתניה. לא עוד קהל אוהדים מפוצל ומפולג, אלא ארגון אחד גדול ומאוחד תחת שם ולוגו חדשים. ארגון שחרט על דגלו דאגה לרווחת אוהדי הקבוצה בראש והראשונה, תוך התנהלות ישירה, ראויה ומפוכחת מול הנהלת המועדון.

הארגון החדש מקבץ תחתיו את שני ארגוני האוהדים הפועלים בנתניה: הקרייזי דיאמונדס והאולטראס ומגוון רחב של אוהדים שלא שייכים לאף ארגון. הארגון החדש יפעל כדי לצרף אליו אלפי אוהדים שייהנו מיכולת השפעה על פעולות הארגון ומגוון הטבות שיסוכמו בעתיד הקרוב. הארגון החדש מתחייב לייצג את קהל אוהדי מכבי נתניה על מגוון דעותיו ויפעל בכל המרץ כדי להחזיר עטרה ליושנה, לחזק את הקשר בין האוהדים למועדון ולהגדיל משמעותית את כמות הקהל במשחקי הקבוצה ע"י פעולות שיווק יבוצעו בתיאום על הנהלת הקבוצה. בימים הקרובים תיפתח ההרשמה לארגון תוך מתן הטבות לנרשמים".

בעניין אחר, ברוך חסן מונה למאמן החדש של קבוצת הנוער במכבי נתניה.

תגובות

2

טלספורט בפייסבוק