טבס בסיטי, ג'ונסון בליברפול

קרלוס טבז העדיף את מנצ'סטר סיטי על פני צ'לסי והוא יחתום רישמית ב-1 ביולי בקבוצת הכוכבים של מארק יוז. ליברפול החתימה את גלן ג'ונסון, מגן נבחרת אנגליה, תמורת 18.5 מיליון פאונד. מאלודה בצ'לסי עד 2013

יום שלישי 23 יוני 2009
מערכת TELESPORT
יממה בלבד אחרי שהשלימה את רכישתו של רוקה סנטה קרוז, חלוצה של בלקבורן ונבחרת פראגוואי, מנצ'סטר סיטי שנהנית מתקציב בלתי מוגבל, הצליחה לשים את ידה על קרלוס טבז, חלוצה של מנצ'סטר יונייטד ונבחרת ארגנטינה.

טבז, הסכים לערוק משורות אלופת אנגליה, ליריבה העירונית שלה, תמורת סכום של 25 מיליון פאונד. טבז יצטרף רישמית לסיטי ב-1 ביולי, כאשר הסכם ההשאלה בן השנתיים שלו עם מנצ'סטר יונייטד יסתיים.

למרות שהסיטי לא נחשבת עדיין לאחת הקבוצות הגדולות באנגליה, אין מה לדאוג לעתידו הכלכלי של טבז, שיחתום על חוזה לחמש שנים, וירוויח לא פחות מ-100 אלף פאונד בשבוע.  רוקה סנטה קרוז, שחתם רק אתמול, ייאלץ להסתפק במשכורת "זעומה" יותר של 80 אלף פאונד בשבוע, עם חוזה לארבע שנים.

גלן ג'ונסון חתם בליברפול

התקשורת האנגלית דיווחה בימים האחרונים על משבר כלכלי בליברפול. אולם אם לשפוט לפי הכסף שהיא שילמה עבור גלן ג'ונסון, אין מה לדאוג לה.

ליברפול שילמה לא פחות מ-18.5 מיליון פאונד עבור רכישתו של גלן ג'ונסון, מגינה של פורטסמות' ונבחרת אנגליה והשחקן ישחק בשורותיה בארבע העונות הקרובות.

ג'ונסון ירוויח 100 אלף פאונד לשבוע, בעיסקה שתעלה לליברפול 21 מיליון פאונד. ג'ונסון יהפוך למגן שמרוויח הכי הרבה בפרמייר-ליג. ליברפול קיוותה להחתים את המגן עבור הרבה פחות כסף, אך העובדה שמנצ'סטר סיטי נכנסה לתמונה וניסתה לגנוב את ג'ונסון, הקפיצה את מחירו של המגן.


גלן ג'ונסון. 100 אלף פאונד בשבוע!

כעת, אחרי שביצעה את ההחתמה הגדולה הראשונה שלה הקיץ, ליברפול תנסה להשאיר את צ'אבי אלונסו, אלבארו ארבלואה ואנדרה דוסנה, כולם מבוקשים ע"י קבוצות בספרד ומועמדים לעזוב.

מאלודה בצ'לסי עד 2013

פלוראן מאלודה עשה סוף לספקולציות סביבו כשהאריך את חוזהו בסטמפורד ברידג' עד 2013. למאלודה היה חוזה לשנתיים נוספות במדי הכחולים, אך קבוצות שונות ברחבי אירופה רצו להעביר לשורותיהן את הצרפתי הבינלאומי כבר בפגרה הנוכחית, כאשר שמה של מילאן התנוסס ברוב הכותרות.

אך מאלודה, כאמור, שם סוף לכל ההשארות וחתם על חוזה חדש ל-4 שנים במקום זה הקיים, וינסה להמשיך את ההתקדמות ביכולתו תחת חוס הידינק, כדי שיוכל סוף סוף להצדיק את הסכום הענק ששילמה צ'לסי לליון עבורו ב-2007, סכום הנאמד בכ-13.5 מיליון פאונד.

תגובות

f

טלספורט בפייסבוק