בונים פה קבוצה לטווח ארוך

הפועל באר שבע, ערכה מסיבת עיתונאים, לקראת פתיחת העונה החדשה בליגת העל. אלונה ברקת: "יש לב"ש פוטינציאל עצום, אבל צריך סבלנות". גיא עזורי: "רוצים לבנות משהו להרבה שנים"

יום שלישי 23 יוני 2009
אשר גולדברג
 אחרי 7 שנים שחורות בליגה הלאומית, הפועל ב"ש של עידן אלונה ברקת, חזרה למקומה הטבעי - ליגת העל. היום (שלישי) ערכה הקבוצה מסיבת עיתונאים חגיגית לקראת פתיחת העונה הקרובה.

אלונה ברקת, הבעלים של הקבוצה, פתחה והנמיכה ציפיות: "אני יודעת שיש מאיתנו ציפיות גבוהות, אבל חשוב להזכיר שרק השנה עלינו ליגה. מדובר בקבוצה חדשה, עם מאמן חדש, והמטרה העיקרית שלנו היא לתקוע יתד בליגת העל. מרכז טבלה ומעלה יהיה הישג יפה מאוד".

לגבי העתיד היותר רחוק, ברקת נשמעה אופטימית יותר: "אני תמיד מסתכלת לטווח הרחוק. אנחנו מכירים את הפוטנציאל של באר שבע, אנחנו רואים את עצמנו בצמרת הכדורגל הישראלי, אבל צריך סבלנות".

גיא עזורי, מאמנה של בית"ר ירושלים ומכבי פ"ת לשעבר, מונה להיות זה שיוביל את הקבוצה של ברקת בליגת העל. גם עזורי סירב לצאת בהצהרות: "לא בנינו סגל כזה שאפשר לדבר על ציפיות. אנחנו לא מנמיכים ציפיות, אבל אנחנו רוצים לבנות משהו לעתיד, בנינו על שחקנים שיבואו לפה להרבה שנים, כדי לבנות שלד שירוץ תקופה ארוכה. כל מחשבה שלנו היא למען העתיד. זה תהליך מורכב, אבל אני מאמין שנבנה תלכיד חזק, שיוכל לעמוד בלחצים של הפועל באר שבע. אנחנו בוחרים את השחקנים את הפינצטה".

עזורי דיבר על הרכש החדש של הקבוצה, ארז מסיקה ואייל שן: "יש להם את היכולות הגופניות מהטובות בליגה, ועל אף שהם בני 29 ויחסית ותיקים, חשוב שיהיו לנו שחקנים מהירים וחזקים בסגל".

הקבוצה תערוך הערב את אימון הפתיחה של העונה עם הפנים החדשות אייל שן וארז מסיקה, אבל בלי פנים מוכרות ששוחררו מהקבוצה כמו אופיר חיים ודודי פדלון.

תגובות

2

טלספורט בפייסבוק