לחץ בחיפה מתגובת דוידוביץ'

במכבי חיפה מבקשים לסיים מהר נושא הקיצוצים בשכר. הבעיה: ניר דוידוביץ' מסרב בשלב זה לקצץ וסירובו עלול לגרום לכאוס במועדון. זעם של שחקנים: שוב יניב קטן שותק

יום רביעי 24 יוני 2009
אשר גולדברג
 יממה אחרי ביקורו של נשיא מכבי חיפה, יעקב שחר, באימון הקבוצה וזעמם של חלק משחקני הקבוצה גודל.

יעקב שחר והחשב עוזי מור, התייצבו אתמול בפני השחקנים וביקשו לקצץ בשכר. עוד הבטיחו השניים כי אם הקבוצה תצליח באירופה, השחקנים יזכו לפיצוי כספי.

כבר אתמול נשמעו קולות נגד המהלך. ניר דוידוביץ' התבקש לקצץ, אך הבהיר באופן ברור בפני מקורביו שאין לו כל כוונה לקצץ בשכרו. דוידוביץ' מתייעץ עם בני משפחתו כיצד לנהוג ואחד ממקורביו אמר: "ניר חתם רק העונה על חוזה חדש. הוא נתן את הנשמה שלו לקבוצה. הוא היה השחקן הכי טוב של מכבי חיפה העונה. איך בכלל אפשר לקצץ לו?"

במכבי חיפה מודעים לבעיית דוידוביץ'. מצד אחד אי אפשר לוותר לשוער ומצד שני סירוב שלו יכניס את כל המערכת ללחץ. שחקנים נוספים ביניהם ג'ון קולמה, שלומי ארבייטמן, ליאור רפאלוב, דקל קינן ואייל משומר, יהיו מוכנים לקיצוץ לא גבוה במיוחד, ככל הנראה עד עשרה אחוזים משכרם, אולם זה רק אם כל אנשי הקבוצה יקצצו, בינהם גם דוידוביץ' ומנהלי הקבוצה.

מי שעורר את זעמם של השחקנים הוא יניב קטן. כפי שפורסם בלעדית ב-TELESPORT סיכם על  חוזה חדש למשך חמש עונות בשכר של 200 אלף דולר נטו לעונה, לא כולל מענקים. שחקן בקבוצה אמר: שוב יניב קטן שותק. הוא קפטן והוא היה צריך להבהיר שקיצוץ צריך לבוא על חשבון כולם, כולל כל אנשי הקבוצה וכל ההוצאות".

תגובות

2

טלספורט בפייסבוק