הבאנקר של הטוטו

ליגת העל: אם מישהו חשב לפני המשחק שהכח יכולה לעקוץ את בית"ר ירושלים, הרי שהתבררו הבדלי הרמות בין שתי הקבוצות. בית"ר ניצחה 0:2 משערים של גרשון ותמוז ושבה למקום ה-1

יום ראשון 07 ינואר 2007
מערכת TELESPORT

מהמרי טוטו רבים התלבטו רבות מה לסמן במשחק בין בית"ר ירושלים להכח עמידר ר"ג. אחרי 90 דקות לאף אחד לא הייתה התלבטות כשבית"ר העלימה את הכח וניצחה 0:2.

זה לא היה משחק גדול, זה פשוט היה משחק שבית"ר הייתה צריכה לנצח. אף אחד כבר לא זכר את הפיקנטריה של מלמיליאן שפוגש את הכח, כששמעון גרשון וטוטו תמוז כבשו את השערים שהחזירו את בית"ר למקום הראשון.

והכח? לפי איך שהיא נראתה בכל שלבי המשחק, אין לה הרבה מה לחפש בליגת העל. הקבוצה נמצאת מתחת לקו האדום, וללא שינוי משמעותי נראה כי היא תחזור לליגה השנייה.

מחצית ראשונה: אין הגנה להכח

כבר בדקה השנייה הגיעה הזדמנות ראשונה לאורחים מירושלים, כשמיכאל זנדברג פרץ לבד וחדר לרחבה, שחרר כדור לטוטו תמוז שבעט, אך מרשל עודה הצליח להציל בקושי עם הרגל.

הכח עמידר לא נפלה ביכולתה בדקות הראשונות והחזיקה בכדור שווה בשווה עם בית"ר. למרות זאת, בית"ר הייתה מעט מסוכנת יותר והגיעה לשערו של עודה, שוערה של הכח, אך לא הצליחה להבקיע.

בדקה ה-18 הזדמנות טובה להכח עמידר ר"ג לעלות ליתרון כשדן רומן קיבל את הכדור ובעט מצויין, אך קורנפיין הדף.

כעבור ארבע דקות הזדמנות טובה גם לבית"ר לעלות על הלוח כשדוד אמסלם התחיל במהלך, טוטו תמוז מסר למירוסביץ' שבעט, אך עודה הצליח שוב להציל עם הרגל.

בדקה ה-25 בעיטה חופשית ששלח מירוסביץ' הגיעה לראשו של שמעון גרשון, זה נגח חלש, מרשל עודה היה חייב לעצור, אך שמט את הכדור, 0:1 לבית"ר ירושלים.

בדקה ה-32 טוטו תמוז התגבר על דן גמאן, התקדם לבדו ושלח בעיטה לפינה הימנית של מרשל עודה, וקבע 0:2 לבית"ר ירושלים.

בתוספת הזמן של המחצית הראשונה יואב זיו הגביה כדור מצויין מהאגף הימני למיכאל זנדברג שהשתחל ובעט מהאוויר, אך הכדור חלף סמוך לשערו של עודה.

מחצית שנייה: בית"ר ממשיכה ללחוץ

בפתיחת המחצית השנייה ערכו שני המאמנים חילופים, כשבבית"ר יצא עמית בן-שושן לטובת אבירם ברוכיאן. בהכח נכנס יוסי רוזן במקומו של דניאל היידמן.

בדקה ה-51 הזדמנות טובה של בית"ר לכבוש את השלישי לא נוצלה: מיכאל זנדברג עם חילופי מסירות עם אבירם ברוכיאן בעט לשערו של עודה, אך האחרון הציל את הכח מספיגה.

בדקה ה-67 דרק בואטנג מוצא את מרשל עודה ממוקם לא טוב בשער ושלח פצצה למשקוף, הכדור חזר אל טוטו תמוז שבעט מהר מידי החוצה.

בית"ר המשיכה לתקוף ולהגיע למספר הזדמנויות, אך לא ניצלה אותן כדי לכבוש ולהגדיל את יתרונה. הכח הייתה חשופה ובצד ההתקפי היא נחלשה ולא הגיעה להזמנויות קורצות.

הרכבים

בית"ר ירושלים: איציק קורנפיין; יואב זיו, שמעון גרשון, אריק בנאדו (איתן טיבי/73), דוד אמסלם, דרק בואטנג, גל אלברמן, מילובן מירוסביץ' (ז'אונו פינטו/80), מיכאל זנדברג, טוטו תמוז, עמית בן-שושן (אבירם ברוכיאן/46).

הכח עמידר ר"ג: מרשל עודה; אילן בכר, אדריאן גמאן, איציק כהן, סיבטי ליפנייה, ליאור ראובן, דניאל היידמן (יוסי רוזן/46), דן רומן, מנור חסן, אבי תקווה, מור גולן (שוקי נגר/69).

תגובות

3

טלספורט בפייסבוק