0

דייוויס: אוקון בספק לאיטליה

המחבט מספר 1 של ישראל סובל מפציעה טורדנית בשרירי הבטן. הרופאים שללו ניתוח והמליצו על מנוחה וטיפול אנטי דלקתי לקראת המפגש מול איטליה. המשחק ישודר בערוץ הראשון

יום רביעי 14 מרץ 2007
אורן קורנפלד

24 ימים לפני מפגש הדיוויס החשוב של̠ישראל מול איטליה ברמת השרון ולא ברור עדיין אם נועם אוקון המחבט מספר 1 של ישראל (170 בדרוג העולמי) יוכל לקחת חלק במשחקים. 

אוקון סובל מפציעה בשרירי הבטן שבגללה הוא נאלץ לוותר על השתתפותו בטורניר אינדיאן וולס .

הבוקר אוקון עדיߙן התקשה להעריך מהם הסיכויים שהוא יוכל לעמוד לרשות הנבחרת: "כפתרון אחרון התחלתי לקבל טיפול אנטי דלקתי בתרופות אנטיביוטיות, שיעבירו את הכאבים. 

"הרופאים טוענים שאני לא צריך ניתוח ושזו בעיה של סיבי שרירים שנקרעו. אומרים שאני צריך Ӝנוח ושזה ישתפר. אני רוצה מאוד להאמין שאני אשחק, אבל כרגע הסיכויים לא ברורים, אני סובל כאב בכל פעם שאני מכה מכות פתיחה, לעומת זאת אין לי כאבי כשאני משחק בקו האחורי ומבצע את כל סוגי החבטות. אני מאוד רוצה לשחק למען הנבחרת, אין כבוד גדול מזה ומה עוד שהמפגש מוߜ איטליה הוא באמת חשוב. 

"אבל אי אפשר לבוא למשחק בגביע דיוויס כשאתה לא מוכן ולא בריא במאה אחוז, זה לא סתם משחק. ויתרתי על שני הטורנירים שבהם הייתי אמור להשתתף החודש ואני מרוכז כל כולי בניסיון להבריא ולהיות מוכן ולעמוד לרשות הנבחרת, אӠי מקווה לא לאכזב".

ההכנות למפגש הולכות ונשלמות. קצב מכירת הכרטיסים גבוהה וממשרדי הדרן שם מתנהלת המכירה נמסר שרוב הכרטיסים למקומות המסומנים באצטדיון כבר אזלו. גם באיטליה יש עניין רב במשחקים. 15 עיתונאים איטלקים ילוו את הנבחרת מארץ המגף בביקורה בישראל. 

היום נקבע כי הערוץ הראשון ישדר את המשחקים בישראל. המשחקים ישודרו גם בשידור ישיר בערוץ הטלוויזיה האיטלקי (R.A.I) וגם בתחנת הרדיו של הרשת.

תגובות

טלספורט בפייסבוק