שניידר: איני מאשר לפתוח העונה

בלעדי ל-telesport: אלכס שניידר מדבר מחופשתו באלסקה: "עד שלא יקצצו וישחררו שחקנים, אין אישור לפתוח בהכנות לעונה הבאה במכבי תל אביב", ומבהיר: "אין לי שותף קנדי"

יום חמישי 25 יוני 2009
אשר גולדברג
אלכס שניידר, הבעלים של מכבי ת"א, שוהה בחופשה באלסקה, אותה יסיים רק בסוף השבוע. שניידר ממתין לנציגיו, אביב בושינסקי ועוזי שעיה, שיובילו את "המהפכה הצהובה 2009".

שניידר, מתכוון להיות מהקיץ, יותר מעורב בנעשה בקבוצתו. בשיחה בלעדית עימו לאתר TELESPORT, הוא התייחס לדיבורים ולכותרות בנושא המו"מ עם שותף קנדי כזה או אחר: "אין לי מושג על מה מדברים. אין לי שום שותף ואין שום מו"מ על כניסה של שותף קנדי. אני לא אחראי על הפרסומים, אני לא יודע מי ומתי כותבים ומדברים".

על ההכנות לעונה שבפתח, היה שניידר ברור והחלטי מאד: "אין עדיין אישור לפתוח בהכנות לעונה הקרובה. אי אפשר לעשות כלום עד אשר ייעשו כל הקיצוצים בשכר, ועד ששחקנים שהוחלט לגביהם, ישוחררו. אין בשום אופן אישור לפתוח את העונה, הנושא ברור מאד לכולם".

כבר היום (חמישי), יובהר לשחקנים שמינימום הקיצוץ הוא 30 אחוז. שחקנים כמו איגור טומאסיץ', רודי חדד וג'ונתן אסוס, יתבקשו לחפש מועדונים חלופיים. כך גם יניב עזרן, במידה ולא יסכים לקיצוץ דרסטי של 35 אחוזים.

למאור בוזגלו, הובהר כי אין קשר לניתוח שיעבור בספר, לעובדה שיידרש לקצץ 30 אחוז ומעלה משכרו.

בינתיים, יובהר היום ללירן שטראובר, אריק בנאדו ואיתי שכטר, שעליהם להמתין בסבלנות, או לחתום בקבוצות אחרות.

תגובות

2

טלספורט בפייסבוק