הגשמתי חלום של כל שחקן

עומרי כספי, ערך מסיבת עיתונאים, בה סיפר איך ההרגשה להיות הישראלי הראשון ב-NBA: "זה יום היסטורי עבורי. אני מרגיש שליחות גדולה". שמעון מזרחי: "לא מן הנמנע שכספי יחזור אלינו עוד העונה"

יום שישי 26 יוני 2009
שלמה חסיד
עומרי כספי, השחקן הישראלי הראשון שנבחר בסיבוב הראשון בדראפט הNBA, קיבל ברכות איחולי הצלחה רבים מאנשי הכדורסל בארץ. השחקן עצמו ערך מסיבת עיתונאים ובה דיבר על הרגשות שלו עם בחירתו ל-NBA.

כספי אמר:" זה יום היסטורי עבורי. אני מרגיש שליחות גדולה. אני מתרגש ואעשה הכל כדי לקחת את הצ'אנס בשתי ידיים. כשנבחרתי עברה בי צמרמורת. זה פידבק על שנים של השקעה"

עוד הוסיף כספי: "אני שמח להוית הישראלי הראשון ב-NBA. זה החלום של כל שחקן לשחק בליגה הזו. סקרמנו זה מקום מצויין לכדורסלן צעיר כמוני להתפתח.

כספי התייחס לרגע בו אמר סטרן את שמו: "זה היה מרגש. כשדייויד סטרן אמר, וראיתי חיוך קטן על הפנים שלו, זה משהו שאני לא יכול להסביר. חלום שהתגשם שחלמתי עליו מגיל אפס, כשקמתי לראות את מייקל ג'ורדן משחק בחמש בבוקר".

כספי התבטא גם לגבי הנבחרת: "אדבר עם צביקה. הוא יודע שתמיד הייתי אוהד מספר אחת של הנבחרת וראשון להתייצב. השנה דברים יכולים ללכת קצת שונה. אני יוצא למקום חדש ולא יודע איפה אגור. אני מאוד רוצה להאמין שאהיה בנבחרת, אבל צריך לדבר על זה ולראות איך פותרים את הבעיות".


עומרי כספי נפרד מאילן השועל

גם שמעון מזרחי התראיין במסיבת העיתונאים, ודי צינן את ההתלהבות: "אנחנו שמחים בשביל עומרי, אבל יחד עם זאת יש גם שמחה מהולה בעצב, משום שעומרי יחסר לנו מאוד. למרות זאת ישנה אפשרות שעומרי ישחק אצלנו גם בעונה הבאה, אם סקרמנטו יחליטו לאפשר לו עוד עונת התחשלו באירופה".

אופוריה בבית משפחת כספי

משפחת כספי המורחבת, התכנסה בליל חמישי וקיוותה. קיוותה לשמוע את שמו של עומרי כספי משתברר על פיו של דייויד שטרן, האיש החזק ב-NBA. 25 שמות נקראו לפני עומרי, עד שהגיע הרגע הגדול בו שטרן הודיע כי סקרמנטו בוחרת בעומרי כספי ונתן את האות לפתיחת החגיגות בבית המשפחה.

שמעון כספי, האב המאושר :" כבר מגיל קט סל ניתן היה להבחין שעומרי שלנו ישחק אותה בגדול. אני מקווה שזאת ירית פתיחה לקריירה יפה בNBA".

האם אילנה :" עומרי הגשים את חלומו הגדול. עכשיו נכון לו אתגר רציני היות והוא אוהב לעבוד קשה. אני בטוחה כי הוא יעשה את הכל על מנת להצליח ואנחנו נראה ממנו נחת"

יותם הלפרין :"דיברתי עם עומרי לפני הדראפט. אמרתי לו שיש לי הרגשה שהוא ייבחר. אני מפרגן לו מכל הלב ומגיע לו. ההצלחה שלו תפתח את הדלת לישראלים נוספים"

פיני גרשון, מאמנו בעונה שעברה במכבי פירגן: אני גאה מאוד בילד הזה, רציתי שהוא ייבחר. משפחת מכבי מאחלת לו בהצלחה ואני מאמין שהוא לא רק יגיע ל-NBA אלא גם יצליח שם".

יו"ר מנהלת ליגת העל אבנר קופל: "זהו הישג אדיר לספורט הישראלי בכלל ולכדורסל הישראלי בפרט.  עובדה אשר מראה לנוער ולשחקני העתיד של הכדורסל הישראלי שהשמיים הם הגבול, כמי שמכיר את אישית את עמרי הריני משוכנע כי אישיותו ואופיו יהפכו אותו לאחד השחקנים הטובים בליגה הטובה בעולם, אך שמחתי מהולה בעצב מסוים כי במידה והשחקן אכו יעבור מיידית ל-NBA הרי שהליגה הישראלית איבדה צבע, עניין ושחקן גדול אשר הוסיף ותרם לליגה הישראלית, יחד עם זאת אנחנו מחזיקים לו אצבעות, מאחלים לו הצלחה ונקווה שנזכה לראות אותו הרבה שנים ב-NBA"

עודד קטש: רגע מאוד משמח, אני מאחל לעומרי בהצלחה. הלוואי שיילכו בעקבותיו שחקנים נוספים".

פורסם לראשונה בשעה 13:29

תגובות

1

טלספורט בפייסבוק