עבר גדול, הווה אפור

מסקרמנטו של מייק ביבי, כריס וובר, דאג כריסטי ופג'ה סטויאקוביץ לא נותר כמעט כלום. עומרי כספי לא ישיג יותר מידי ניצחונות בקינגס, אבל יש לו סיכוי לקבל לא מעט דקות משחק וגם יפגוש עוד אקס מכבי ת"א

יום שישי 26 יוני 2009
אסף בילגורי

סקרמנטו קינגס תהיה בעונה הבאה הבית של עומרי כספי. סקרמנטו, שבשנים היפות שלה היתה היריבה הכי גדולה של הלייקרס הגדולה והעפילה פעמיים לגמר המערב, התפארה בשחקנים כמו ולאדה דיבאץ', מייק ביבי, דאג כריסטי ופג'ה סטויאקוביץ. אולם היום לא נותר מהקבוצה הגדולה ההיא זכר.

סקרמנטו, שהיתה אולי הקבוצה הכי חלשה ב-NBA בעונה החולפת, לא עשתה יותר מידי הקיץ כדי לשנות את התמונה. ללא רון ארטסט ומייק ביבי שעזבו, ועם קווין מרטין ככוכב יחיד, סקרמנטו שוב צפוייה להשתרך הרחק מאחורי כל הקבוצות הגדולות במערב בעונה הבאה.

אולם הסגל הדל של סקרמנטו, מגדיל מאוד את הסיכויים של כספי לקבל דקות משחק משמעותיות. השחקן היחיד שבקבוצה הזו, שהוא מספר 3 טהור הוא דונטה גרין. כספי צפויה להאבק על מקומו ברוטציה עם אנדראס נוצ'יוני, הארגנטינאי שהגיע משיקגו בעונה שעברה ועם ג'ייסון תומפסון.

אגב, עומרי כספי יפגוש בסקרמנטו עוד אקס של מכבי ת"א. בנו אודריך, שגורש ממכבי אחרי עונה אחת לא מוצלחת, מצא את מקומות בסקרמנטו ובעונה שעברה רשם ממוצעים יפים מאוד של 11 נקודות למשחק וכמעט 5 אסיסטים.

תגובות

b

טלספורט בפייסבוק