כספי מקרוב? תכינו את הכסף

העובדה שעומרי כספי ישחק בקליפורניה אמורה להביא לא מעט ישראלים למשחקי הקבוצה. מחיר הכרטיס נע בין 40 שקלים ל-700 שקלים למשחק

יום שישי 26 יוני 2009
שלמה חסיד
 עומרי כספי יככב בעונה הבאה כמעט בוודאות בסקרמנטו קינגס. סקרמנטו לא יעד תיירותי לישראלים כמו ניו יורק, מיאמי או לוס אנג'לס, אבל עדיין במרחק שבע שעות נסיעה ברכב מלוס אנג'לס נמצא ה"ארקו ארינה", מגרשה הביתי של סקרמנטו קינגס, היכל כדורסל מפואר שסביר להניח שיארח מהעונה הבאה לא מעט ישראלים, אם עומרי כספי אכן ישחק בקבוצה.

אז אם חשקה נפשכם להגיע בעונה הבאה לסקרמנטו, כדאי לכם להכין את הכרטיסים מראש. כרטיסים נמכרים באתר הרשמי של הקבוצה וכמובן בעוד עשרות אתרי אינטרנט אמריקאים, וכדי שלא יעשו עליכם קופה גדולה מדי, להלן מחירי הכרטיסים המעודכנים לעונת 2009/10.

אולמה הביתי של סקרמנטו מחולק ל-13 אזורי מקומות, כרטיס למקום הטוב ביותר באולם, צמוד לפרקט, יעלה 165 דולר למשחק. אגב, מנוי עונתי לכל משחקי הבית של סקרמנטו במקומות הטובים ביותר עולה 6600 דולר, דהיינו 150 דולר למשחק.

כרטיס למקומות מעט פחות טובים אבל עדיין קרובים לפרקט יעלה 140 דולר. כרטיס למקום השלישי בטיבו באולם, יעלה 115 דולר. כמו כן נמכרים כרטיסים למקומות שונים במחירים שנעים בין 40 ל-100 דולר.

אבל אם אתם ממש תפרנים או סתם קמצנים, ואתם מוכנים להסתפק במקומות הגרועים ביותר בהיכל, דהיינו מאחורי הסל למעלה, תוכלו לרכוש כרטיס גם ב-10 דולר וב-25 דולר רק על תשכחו להצטייד במשקפת.

אגב, למקומות אלה כלל לא מוכרים מנויים. המנוי הזול ביותר עולה 990 דולר, המאפשר צפייה במשחק בזווית של 45 מעלות באחד המושבים הגבוהים.

ובשורה לבאים בקבוצות. סקרמנטו מוכרת כרטיסים מיוחדים לקבוצות מעל 20 אנשים במחירים מוזלים ב-20 אחוז, אם כי רק למקומות הפחות טובים באולם.

סקרמנטו מאפשרת לרכוש מנוי חצי עונתי, למקרה של הגעה למספר ימים לעיר, ועוד מבחר כרטיסים שונים ומשונים כמו שרק אמריקאים יודעים להמציא, כמו למשל אפשרות לקנות כרטיס ולזכות בברכת יומולדת על מסכי הענק במקום.

תגובות

9

טלספורט בפייסבוק