חשוב שלא נסתבך בתחתית

מכבי נתניה מחפשת ניצחון בית ראשון ונקודות יקרות מול בית"ר ירושלים בשבת. אלמוג כהן התראיין לאתר הרשמי ואמר: "דחיפת הקהל חשובה, אסור לנו להסתבך בתחתית"

יום רביעי 04 נובמבר 2009
אשר גולדברג
במכבי נתניה מעבירים הילוך עם ההכנות לקראת משחק הליגה בשבת מול בית"ר ירושלים. קבוצתו של ראובן עטר רוצה להשיג ניצחון בית ראשון על חשבון קבוצתו הקודמת של ראובן עטר. בקבוצה ייאלצו להסתדר במשחק ללא יגאל אנטבי הפצוע.

מחר תחל מכירת הכרטיסים למשחק בקופות האצטדיון ועוד לפני כן דאגו בקבוצה לקדם את המשחק על ידי ראיון עם קפטן הקבוצה, אלמוג כהן.

היום (רביעי) התראיין אלמוג כהן לאתר הרשמי של הקבוצה ואמר לקראת המשחק: "כואב שלא פתחנו טוב את העונה. מבחינתי ומבחינת הקבוצה הסיטואציה חלפה ואנו רוצים לתקן את המצב שנקלענו אליו. מדובר במשחק חשוב מאוד ואני מקווה שהאוהדים יגיעו וידחפו אותנו קדימה".

הקפטן דיבר על הקשר עם האוהדים, קשר שידע ימים טובים יותר: "۔קבוצה במצב שהיא צריכה את הקהל וככל שיגיעו יותר ויתמכו בנו יותר ככה נשחק טוב יותר. זה הקהל האיכותי בארץ.  אם ננצח את המשחקים הקרובים נוכל להסתכל למעלה ולא אל התחתית".

אלמוג כהן התייחס בקצרה גם לגבי עתידו: את העונה אסיים במכבי נתניה. Ӝגבי העונה הבאה, אי אפשר לדעת. יש הצעות מאירופה אם לא אצא לחו"ל אני מבטיח להישאר בנתניה".

תגובות

טלספורט בפייסבוק