מלמיליאן: ביישנו את המקצוע

מאמן הכח עמידר ר"ג בא בטענות לשחקניו לאחר ההפסד 2:0 לבית"ר ירושלים: זה אחד המשחקים היותר גרועים שלנו, התביישתי. יוסי מזרחי: במשחקים אחרים ההחמצות יעלו לנו ביוקר

יום ראשון 07 ינואר 2007
עדי גלסקה

הבדלי הרמות בין בית"ר ירושלים להכח עמידר ר"ג הורגשו היטב, כשחניכיו של יוסי מזרחי ניצחו בקלות 0:2 משערים של שמעון גרשון וטוטו תמוז.

בעקבות הניצחון הקליל חזרה בית"ר למקום הראשון ומקדימה את מ.ס. אשדוד בשתי נקודות. הכח עמידר ר"ג נותרה מתחת לקו האדום, כשתנסה לחפש את הנקודות במקום אחר.

יוסי מזרחי, מאמן בית"ר ירושליםי: "שיחקנו לאורך כל המשחק, אך אחוז ניצול המצבים שלנו היה קטסטרופה. ההחמצות האלו יעלו לנו ביוקר במשחקים אחרים. אי אפשר שלא לעשות את הפעולות הפשוטות האלה. אני בטוח שנשתפר. היריב שלנו כמעט ולא הגיע לשום מצב. אותה הכח עמידר הגיעה לטדי והחמיצה ניצחון כשפספסה פנדל, כך שאנחנו מכבדים כל ניצחון. חבל שהבקענו רק שני שערים".

על היריבות בצמרת אמר מזרחי: "נוטים לזלזל במ.ס. אשדוד, אני מכיר אותם קצת ואסור לזלזל בהם. אם נמשיך לשחק נכון, התוצאות הטובות יבואו ונפתח פער משמעותי יותר".

שמעון גרשון: "זו הרגשה טובה לנצח. יש תחושה שאנחנו משחקים טוב יותר ונראים טוב יותר. הבעיה שלנו היא שהתקשורת יצרה ציפיות שאנחנו אמורים לדרוס, אבל זה לא ככה בכדורגל. קשה לשחק בימי ראשון, אחרי שכל הקבוצות כבר שיחקו"

אורי מלמיליאן, מאמן הכח עמידר ר"ג היה מלא בביקורת לשחקניו ואמר: "בית"ר שיחקה הרבה יותר טוב מאיתנו. זה אחד המשחקים היותר גרועים שלנו. התביישתי לראות את איך ששיחקנו היום. אנחנו צריכים להתחזק מהר מאוד. שיחקנו גרוע, ושחקנים היום ביישו את המקצוע שנקרא כדורגל".

דניאל היידמן: "שיחקנו קטסטקופה, אורי צודק בכל מילה. אנחנו צריכים לחשוב כבר על המשחק הבא נגד מכבי הרצליה שהוא על שש נקודות עבורינו".

תגובות

9

טלספורט בפייסבוק