נתניה לשטראובר: אל תגיע

הנהלת מכבי נתניה הודיעה לשוער לירן שטראובר כי בעקבות השיחות שלו עם מכבי תל אביב, היא אינה מאפשרת לו להגיע לאימוני הקבוצה, ומבקשת ממנו למצות את המו"מ מול קבוצות אחרות

יום ראשון 28 יוני 2009
אשר גולדברג
בצל הפגישה שנערכה הערב (ראשון) בין מנכ"ל מכבי תל אביב עוזי שעיה והיועץ המשפטי של המועדון הצהוב מורן מאירי, לבין לירן שטראובר וסוכנו רונן קצב, אשר הסתיימה ללא תוצאות, הודיעה הנהלת מכבי נתניה לשוער שלא להגיע להתאמן עם הקבוצה.

מכיוון שלא הושגו סיכומים מול מכבי ת"א, פנה שטראובר להנהלת נתניה, עדכן על קיומם של הפערים וביקש לשוב ולהתאמן עם הקבוצה. השוער קיבל תשובה שלילית, למרות שהובהר לו כי הוא מוערך מאוד ע"י הבעלים, אך נתבקש למצות את המו"מ מול קבוצות אחרות.

במועדון הודיעו לשוער כי מאחר והיה קרוב לסיכום במכבי ת"א, קיימת עדיפות לתת במה לשוערים דניאל ליפשיץ וטארק נאטור, ולהעניק לשניים ביטחון לקראת יציאת הקבוצה למחנה האימונים בסוף השבוע הקרוב, לקראת המשחקים במסגרת הליגה האירופית.


קודם לכן, פגישה מול מכבי ת"א

מוקדם יותר הערב, הגיע שטראובר לפגישה מול מכבי ת"א במטרה לחתום בקבוצה מקרית שלום, אבל התברר כי ישנם פערים גבוהים על סכום השכר של השוער וגם על אורך החוזה.

הוחלט לקחת פסק זמן ולהמתין יום - יומיים כדי לראות האם הפערים ניתנים לגישור, ואם יהיה אפשר להגיע לסיכום המקובל על שני הצדדים. 

נכון להערב, וכפי שפורסם לראשונה ב- TELESPORT, אלכס שניידר לא נתן הוראה להחתים אף שחקן עד אשר הקיצוץ יושלם במלואו וכל השחקנים יודיעו על הסכמתם. נכון לעכשיו, רק יוסי שבחון ואיגור טומאסיץ' הודיעו על הסכמתם.

תגובות

2

טלספורט בפייסבוק