קנדוב נוחת, גפני מצטרף

איליץ' קנדוב, מגן שמאלי יהודי מלטביה ינחת מחר למבחנים. רוני גפני, מגינה השמאלי של מכבי חיפה, שוחרר מהקבוצה והוא סיכם בקרית שלום לשלוש העונות הבאות

יום שני 29 יוני 2009
אשר גולדברג
אלכס שניידר, המסיים היום חופשה משפחתית באלסקה וחוזר לטורונטו, ישוחח הערב עם אביב בושינסקי ועוזי שעיה. שניידר אמור לתת אור ירוק להחתמת חלץ הפועל קרית שמונה יובל אבידור, שרוב תנאיו כבר סוכמו בתאום עם איזי שרצקי, בעלי קבוצתו.


אבידור.מתקרב לצהובים.

מי שינחת מחר (שלישי) לאימוני הקבוצה יהיה איליץ' קנדוב, מגנה השמאלי של דרוגובה הלטבית. השחקן מחזיק בדרכון גרמני ולפני מספר שבועות אף נחת למבחנים בקבוצה, אך לצערו הצליח להיפצע, וכעת יתן לו נימני צ'אנס נוסף להרשים את הצוות המקצועי.

רוני גפני, המגן ששוחרר ממכבי חיפה, מתקרב מאוד למכבי ת"א. המגן, שהחל את הקריירה שלו בשורות הצהובים, סיכם בקרית שלום לשלות העונות הקרובות וחתימה צפויה בימים הקרובים.
 
גם אריק בנאדו שהתבקש לקצץ מחצית משכרו בבית"ר ירושלים, נמצא בדרך למכבי ת"א, כפי שפורסם לראשונה ב-telesport

הבלם שוחח כבר עם המנג'ר, אבי נימני והביע את רצונו ללבוש את המדים הצהובים. מקורבים של הבלם סיפרו כי הוא מוכן לקצץ אחוז מסוים משכרו, אך בטח שלא 50 אחוזים.

חלוץ הפועל פ"ת ועירוני רמה"ש בעונה שעברה, הגנאי עמנואל בניאני, מצטרף לצהובים גם הוא. החלוץ הגנאי הרשים מאוד במדי עירוני רהמ"ש ועזר לה במשחקי ההישרדות מול כפר כנא.


בנאיני. יגיע לאימון הפתיחה.

מחר אמורה להתקיים פגישה נוספת עם השוער לירן שטראובר, בדרך לסיכום על חוזה של שלוש שנים בקבוצה. אמש (ראשון) עלה המו"מ עם השוער על שרטון בעקבות חילוקי דעות באשר לשכרו בקבוצה, למרות זאת מאמינים ראשי הצהובים כי שטראובר ילבש את הפודת השוער בעונה הבאה.

תומר תייר מהפועל עכו, אמור לסכם גם הוא, לאחר ששוחח עם אבי נמני וכבר החל להתאמן עם הקבוצה. תייר יבחן בקבוצה בימים הקרובים ובמידה וירשים את נמני, צפוי השחקן להצטרף לסגל הקבוצה. תייר, שבילה את מרבית שנותיו בליגה הלאומית רוצה להגשים חלום נעורים ולהראות שיש לו מקום בסגל של הצהובים.

מאור בוזגלו שהגיע לספרד, ייבדק הלילה על ידי רופאו, שיחליט לגבי הניתוח ברצועות הברך. השחקן יצא עם אשתו ושני הוריו לברצלונה במטרה לחזור עם תשובה סופית לגבי אופן הטיפול בברכו.

תגובות

3

טלספורט בפייסבוק