האס, מארי ופדרר ברבע הגמר

ווימבלדון: טומי האס, הגרמני המדורג 24 בטורניר, ניצח את איגור אנדרייב 6:7,4:6,4:6 ומחכה ברבע הגמר לנובאק לדיוקוביץ'. גם רוג'ר פדרר ברבע הגמר, אחרי ניצחון חלק על סודרלינג

יום שני 29 יוני 2009
מערכת TELESPORT

 משחקי הגראנד סלאם בווימבלדון, נמשכו הערב כאשר המקומות האחרונים לרבע הגמר נתפסים. מלבד המשחק של דודי סלע מול נובאק דיוקוביץ', נערכו מספר משחקים מסקרנים.

טומי האס, הגרמני המדורג 24 בטורניר, ניצח בשמינית הגמר שלו את איגור אנדרייב הרוסי (29 בטורניר) בשלוש מערכות חלקות 6:7,4:6,4:6 ויפגוש ברבע הגמר את נובאק דיוקוביץ', שגבר על דודי סלע.

רוג'ר פדרר, המדורג ראשון בטורניר העפיל גם הוא כצפוי לרבע הגמר אחרי ניצחון קליל על רובין סודרלינג השבדי, 6:7,6:7,4:6. השוויצרי, כמו בגמר הגראנד סלאם האחרון בצרפת, לא התקשה מול סודרלינג וניצח אותו ללא תנאי. פדרר יפגוש ברבע הגמר את איבו קרלוביץ' (22 בעולם).

אנדי מארי ניצח את סטניסלס וורניקה השוויצרי (19) שהתיש את הבריטי בחמש מערכות, עם הסיום הכי מאוחר אי פעם בווימבלדון  (22:30 שעון לונדון) 6:2, 3:6, 3:6, 7:5, 6:3. מארי יפגוש ברבע הגמר את חואן קרלוס פררו. לייטון יואיט ואנדי רודיק ייפגשו ברבע הגמר הרביעי.

נשים: איבאנוביץ' פרשה - ונוס ברבע הגמר

טורניר הנשים ממשיך לספק לנו בעיקר דרמות ועצבים, אך הרבה פחות טניס איכותי. הסיפור העצוב של היום שייך ללא ספק לאנה איבאנוביץ'. הסרבית שבשיאה כבר דורגה במקום הראשון בעולם, נאלצה לפרוש בתחילת המערכה השניה מול ונוס וויליאמס בשל פציעה, ונפרדה מהטורניר עם דמעות. ונוס וויליאמס תפגוש ברבע הגמר את אגניסקה רדאנסקוואה הפולניה, המדורגת 11 בטורניר. הפולניה גברה על מלאני אודין האמריקנית בשתי מערכות, 5:7, 4:6.

מי שהצטרפה לונוס וויליאמס ברבע הגמר היא סרינה אחותה (2 בעולם) שניצחה בקלות ברבע הגמר את דניאלה הנטוחובה הסלובקית 1:6,3:6. סרינה וויליאמס תפגוש ברבע הגמר את ויקטוריה אזרנקה הבלארוסית, שגברה בשלוש מערכות על נאדיה פטרובה הרוסיה, שהדיחה את שחר פאר בסיבוב הקודם.

רבע הגמר - נשים:
דינארה סאפינה - סבין ליסיצקי
ונוס וויליאמס - אגנסקה ראדוונסקה
סרינה וויליאמס - ויקטוריה אזארנקה
פרנצ'סקה סקיאבונה - ילנה דמנטייבה

 

תגובות

2

טלספורט בפייסבוק