ארבייטמן חייב לפתוח

אחרי האכזבה בליגת האלופות, חיפה חוזרת לזירה שהיא מכירה. שחקן בחיפה: "ארבייטמן הוא מלך ניצול המצבים". עלי עותמאן לא הגיע לאימון הבוקר

יום חמישי 05 נובמבר 2009
אשר גולדברג
 אלישע לוי ומכבי חיפה אינם מביטים לאחור, ומבחינתם סיפורי יובנטוס יהיו חומר להפקת לקחים קרובים.

שחקני מכבי חיפה מציבים לעצמם אתגר מיוחד לליגת העל. שבירת שיא 11 הניצחונות הרצופים. האלופה יוצאת לאשדוד, ולשחקני חיפה ברוӨ כי יוסי מזרחי ושחקניו מבקשים כותרות ועניין תקשורתי להיות הראשונים שיעצרו את דהירת הקטר הירוק.

שלומי ארבייטמן, זוכה לאהבה רבה אצל חבריו, אבל גם לביקורת מקצועית. שחקן בקבוצה: "זו לא אשמה, זו אמירה שארבייטמן חייב לשים לב אליה. בגול שקיבלנוĬ הוא לא סגר את המסירה בצד של מסיללה. הירידה שלו להגנה הייתה כמו ריצה להתקפה ולא לחילוץ ועזרה".

שחקן אחר בחיפה: "ארבייטמן חייב לקבל מאלישע את חולצת ההרכב באשדוד. בליגה הישראלית, ארבייטמן הוא מלך הניצולים ברחבת ה-16. יש הבדל בין שלומי של אירופה לישראל".

מי שנעדר במפתיע מאימון הבוקר היה עלי עותמאן, שטען כי הוא חולה ונשאר בביתו. בחיפה מקווה שעותמאן לא פגוע מהביקורות כלפי היכולת שלו, במשחק מול יובנטוס.

אלישע אמור לבצע מספר שינויים מול אשדוד השאפתנית, שהߔגנה שלה חלשה במיוחד. גון קולמה פצוע ולא מתוכנן כלל לסגל. 

להרכב צפויים לחזור מוחמד גאדיר וליאור רפאלוב, כנראה על חשבונו של עלי עותמאן שנכשל כשחקן קישור. בירם כיאל יחזור במקומו של גוסטבו בוקולי החלש. 

הבשורה המשמחת היא חזרתו בהדרגה לאימונים של אייל גולסה, שצפוי לחזור להרכב אחרי הפגרה בעוד כשלושה שבועות, מול אחי נצרת בקריית אליעזר.

תגובות

טלספורט בפייסבוק

8