שניידר בנתק. בנאדו סיכם

המיליארדר הקנדי מיצ'ל גולדאר, מעוניין לרכוש את מכבי ת"א. בקבוצה מכחישים. שניידר אינו מאשר למכבי ת"א לצאת לדרך. מכבי חיפה דורשת 60 אלף דולר עבור גפני. בנאדו סיכם עקרונית

יום שלישי 30 יוני 2009
אשר גולדברג
מכבי תל אביב תצא היום (רביעי) לדרך ותקיים אימון בכורה בקרית שלום, תחת האיסור של הבעלים אלכס שניידר להחתים שחקנים חדשים.

שניידר נמצא בנתק עם ראשי המועדון. מאז שביקרו אותו אביב בושינסקי ועוזי שעיה בקנדה, הוא כמעט ולא החליף עימם מילה.

שניידר, כפי שפורסם לראשונה ב-telesport, אסר על אביב בושינסקי ועוזי שעייה לחתום על חוזים חדשים. שניידר ממתין לדו"ח של מכבי שתודיע לו על סיום שחרור השחקנים וההסכמה לקיצוץ כללי של 30 אחוזים.

שחקן במכבי תל אביב אמר ל-telesport :"הדברים של שניידר ברורים אבל יש גם עונה בפתח ואימונים. ההרגשה היא שאנחנו ניצבים ברמזור צהוב ומצפים לצבע האדום ולא לירוק שיאפשר יציאה לדרך".

רוכש חדש פנה אתמול לאלכס שניידר והציע לו לרכוש את מכבי תל אביב. מדובר במיליארדר הקני מיצ'ל גולדאר, אחד מהעשירים הגדולים ביותר בקנדה. גולדאר אמור להיפגש עם שניידר, שחזר מחופשה באלסקה, וייפתח במשא ומתן במקביל להצעה נוספת מרוכש קנדי אחר שגם הוא מעוניין במכבי תל אביב.  במכבי תל אביב הכחישו את הדברים וטענו שאין כל משא ומתן בנושא.

אלכס שניידר חזר אתמול מאלסקה לטורונטו וחייב להחליט בקרוב אם לצרף שותף אסטרטגי או להמשיך לבד כבעלים.

במועדון כועסים על גיז'רמו ישראלביץ' שמסרב לקיצוץ של 30 אחוזים משכרו ומוכן רק עד 15 אחוזים. במכבי זועמים על השחקן, ששכרו כ- 30 אלף דולר לחודש, ויש כוונה להוציאו מהסגל. לשחקן יובהר היום כי סירוב נוסף יגרום להפרדתו משאר חבריו באימונים ולדרישה לקיצוץ גבוה יותר בעתיד.

גם איליה יבוריאן משהה תשובתו בנושא וכמוהו גם יניב עזרן שאינו מסכים אף הוא לקיצוץ מעל 15 אחוזים.

מכבי תל אביב סיכמה עקרונית ועל תנאי עם אריק בנאדו ונראה כי הוא יצטרף לקבוצה. גם  יובל אבידור ורוני גפני נמצאים על סף סיכום. אתמול הבהירה מכבי חיפה כי תדרוש עבור גפני 60 אלף דולר.

לירן שטראובר ייאלץ לרדת מהסיכום הראשוני איתו ולהפחית משכרו כתנאי לחתימה. גפני ירוויח 85 אלף דולר לעונה. ההצעה הכספית לדוד רביבו, שישוחרר מאשדוד בחינם, היא נמוכה יחסית ועומדת על 105 אלף דולר לעונה.

תגובות

2

טלספורט בפייסבוק