אף גוף לא ניגש למכרז

העיתון גלובס: מכה קשה לאבי לוזון: אף גוף תקשורת לא הגיש הצעה לרכישת זכויות השידור של המשחק המרכזי בליגת העל. ההתאחדות תפתח במכרז חדש

יום שלישי 30 יוני 2009
מערכת TELESPORT

מכה קשה לראשי ההתאחדות לכדורגל: אף גוף תקשורת לא ניגש למכרש לרכישת זכויות השידור של המשחק המרכזי בליגת העל, כך מפרסם היום העיתון "גלובס".

על פי הפרסום ב"גלובס" הדד-ליין להגשת ההצעות למכרז היה היום (ג') בשעה 14:00. ב-ONE כלל לא הגישו את מעטפות המכרז, בעוד שברשות השידור מסרו מכתב שבו ציינו כי הם מעוניינים בזכויות השידור של הכדורגל הישראלי, אבל לא במחירים שבמכרז.

כל גופי השידור הרלוונטיים לשידורי הכדורגל טענו עם פרסום המכרז כי המחירים הגבוהים שדורשת ההתאחדות לכדורגל אינם מאפשרים להם להתמודד על הזכויות, ולכן לא יגישו הצעות.

כפי שפורסם ב"גלובס", מחירי החבילות תומחרו באופן הבא: 18 מיליון שקל כתנאי סף לכניסה למשחק המרכזי; חבילה נוספת שכוללת את הליגה הלאומית, תוכנית סיכום המחזור, גביע המדינה, גביע הטוטו ושידורי המשחקים האלו באינטרנט - 13 מיליון שקל; חבילה של שידור המשחקים באינטרנט לחו"ל - 3 מיליון שקל; זכויות הרדיו (שירים ושערים) - מיליון שקל; וחבילת הסלולר ותקצירי המשחקים באינטרנט - 13 מיליון שקל.

כעת נערכים בהתאחדות לכדורגל להוצאת מכרז חדש עם מחירי סף נמוכים הרבה יותר. הדבר היחיד שיכול מעט להרגיע את אנשי ההתאחדות הוא העובדה שבכל מקרה ההתאחדות תקבל מינימום של 13.5 מיליון דולר, מתוקף ההסכם עם חברת השיווק ספורטפייב. 
 

תגובות

1

טלספורט בפייסבוק