ולנסיה חתם במנצ'סטר יונייטד

הקשר האקוודורי הבינלאומי חתם הערב וישחק בארבע השנים הקרובות בשורות השדים האדומים, לאחר שעבר אליהם מוויגאן

יום רביעי 01 יולי 2009
מערכת TELESPORT
 הרבה מאוד כסף הצטבר בקופה העמוסה גם ככה של מנצ'סטר יונייטד אחרי מכירתו של כריסטיאנו רונאלדו לריאל מדריד תמורת 80 מיליון ליש"ט, והערב ניצל אותו סר אלכס פרגוסון בכדי לבצע את הרכישה הראשונה לעונה הקרובה של אלופת אנגליה, כשרכש מוויגאן את הקשר ההתקפי אנטוניו ולנסיה, תמורת סכום שנע סביב 16 מיליון ליש"ט.

ולנסיה (23) שרשם 34 הופעות בינלאומיות ו-4 שערים במדי אקוודור, הגיע לפרימייר ליג לאחר שהחל את הקריירה באל נאסיונל האקוודורית, משם עבר לויאריאל. לאחר עונת השאלה לרקראטיבו, הושאל ולנסיה לוויגאן ולאחר שהרשים בעונתו הראשונה, נרכש והפך לכוכב הקבוצה.

המנג'ר האגדי בירך על המוגמר ואמר: "אנטוניו הוא שחקן שאני אוהב כבר זמן רב, ואני בטוח שהמהירות שלו בשילוב עם יכולותיו הטכניות יהפכו אותו לשחקן משמעותי במועדון".

ולנסיה היה נשמע מאושר ואמר: "אני מתרגש ונסער לקראת האפשרות להתחרות ברמות הגבוהות ביותר.  אני בטוח שלשחק מול 76,000 אוהדים לצד שחקנים גדולים כמו ויין רוני, ריו פרדיננד ורייאן גיגס, תהיה חוויה מדהימה. אני כבר לא יכול לחכות לפתיחת העונה!".

בתגובותיהם,  חלק מאוהדי היונייטד הביעו הסתייגות מהרכש החדש וחלקם טענו כי היו מעדיפים לראות את קשרה של באיירן מינכן וצרפת, פרנק ריברי, במקומו של רונאלדו.

תגובות

b

טלספורט בפייסבוק