4

עטר מכיר אותנו טוב

בית"ר ירושלים מתארחת הערב אצל מאמנה מהעונה שעברה, ראובן עטר ומכבי נתניה. הקבוצה בדרך לקופסא תתארח אצל יצחק שום לתדרוך אחרון. בנאדו מתאושש ממחלה. ההרכב? תעלומה

שבת 07 נובמבר 2009
אשר גולדברג
פרשת הפועל חיפה והשופט בוחבוט כבר מאחור. ӑבית"ר ירושלים, שעדיין מאמינה בסיכוי להיות גורם במאבק על תואר האליפות, חייבים לממש הצהרות סוף השבוע של כוכביה על ההמתנה למעידת מכבי חיפה.  

בינתיים, המשימה היא צבירת 3 נקודות במגרשה של מכבי נתניה, בקופסא, מול מאמנה לפני שנה, ראוӑן עטר. שחקן בית"ר ירושלים אמר: "אסור לשכוח שעטר הביא לבית"ר ירושלים לפני מספר חודשים את גביע המדינה. הוא מכיר הכי טוב את רוב השחקנים ויודע איך לשחק נגדינו. צריך להביא יכולות גבוהות וששחקנים רבים יחזרו להיות עצמם על המגרש ולא בדיבורים".ȼbr/>
המאמן יצחק שום לא תרגל את ההרכב שיפתח במשחק ויעשה זאת רק אחר הצהריים כשבית"ר תגיע לביתו של שום בכפר-סבא לגיבוש קל ולאסיפה טקטית על הדשא.

בבית"ר מאמינים שהבלם אריק בנאדו, שתפס שפעת קלה, יהיה כשיר למשחק הערב. נראה שמספר שәנויים צפויים ב-11 שיפתחו, כשהפרואני דה לה-האסה אמור לחזור ולשחק בקישור. 

בבית"ר רוצים רצף של ניצחונות ומאמינים שצמד השערים שכבש ברק יצחקי בפנדלים נגד הפועל חיפה יפתח לו את הדרך לחיבור מחדש של רומן כיבוש שערים. הקפטן אבירם ברוכיאן עדיין אינו כושר ורק במהלך השבוע יוחלט על מועד חזרתו.

תגובות

טלספורט בפייסבוק