קלמי סבן קפטן נתניה

במהלך מחנה האימונים בנתניה הוחלט להעניק את סרט הקפטן לקלמי סבן, במקומו של השוער לירן שטראובר שנשאר בארץ. סבן: "אני שמח ומאושר. אהיה מנהיג לכל השחקנים"

יום חמישי 02 יולי 2009
אשר גולדברג

קלמי סבן קפטן מכבי נתניה. כך הוחלט היום (חמישי), עם פתיחת מחנה האימון של הקבוצה באנטליה.

סבן יקבל את סרט הקפטן במקומו של השוער לירן שטראובר, שכאמור לא הצטרף למחנה האימון. סבן אמר: "אני שמח ומאושר. אהיה מנהיג לכל השחקנים".

קודם לכן, גזל נשאר

אחרי מו"מ ארוך ומייגע, רביד גזל, קשר מכבי נתניה ונבחרת ישראל הגיע לסיכום עם ראשי הקבוצה והוא ישחק בשורותיה גם בעונה הקרובה.

גזל, שסירב לפני כמה ימים לקיצוץ חד בחוזהו, נפגש אתמול (רביעי) בבוקר עם הנהלת מכבי נתניה וסגר את תנאיו. 

הלילה, סיכם גזל באופן סופי על המשך דרכו בקבוצה. הוא יעבור היום בדיקות רפואיות ולאחריהן, ייצא עם קבוצתו למחנה האימונים של הקבוצה באנטליה.

גזל, אמר לאתר הרישמי של הקבוצה: "אני שמח שהכל מאחורי ואני נשאר במכבי נתניה. אני בטוח שנעשה עונה טובה שתביא גאווה לאוהדים שלנו. אני כבר מחכה לרגע שאצטרף לחברים"

מכבי נתניה תמריא הלילה לאנטליה למחנה האימון של הקבוצה, לקראת המפגש עם סליימה ממלטה בשלבי המוקדמות של הליגה האירופית. 

לירן שטראובר ודדי בן דיין נשארים בארץ

שניים משחקניה הבכירים של הקבוצה, השוער לירן שטראובר והמגן דדי בן דיין לא יטוסו עם הקבוצה, על פי החלטתו של דניאל יאמר, שהבהיר להם כי עליהם לחפש קבוצה. 

גם השוער דורון רוזנקוביץ' לא ייצא עם הקבוצה למחנה האימון לאחר שקיבל הודעה שעליו לחפש קבוצה. לשוער אושר להמשיך ולהתאמן במסגרת הקבוצה כשהיא מתאמנת בארץ.

מאמן הקבוצה נתי עזריה אמר הערב: "לאחר שבוע של אימונים אינטנסיביים אנחנו יוצאים למחנה אימון שיכלול גיבוש, עבודה על טקטיקה, כושר גופני והכנה מקסימאלית מול הקבוצה המלטזית ולליגה. המחנה יסייע לגיבוש וחיזוק הקשר בין הצעירים שהצטרפו לבין הבוגרים שמשחקים בקבוצה".

סגל היוצאים למחנה האימון: אלמוג כהן, דלה ימפולסקי, אמייה טגה, טל מעבי, מעוז סמיה, קלמי סבן, שניר גואטה, שלו מנשה, איתי שכטר, זאביק חיימוביץ', דניאל ליפשיץ, אוראל דגני, תום מנשרוב, חן עזרא, אלון וייסבורג, ריף מסיקה, עומרי בן הרוש, גיא אבנד, פיראס מוגרבי, טארס שולקובסקי, טארק נאטור, עומר פרץ, רביד גזל, ביבאן פרנסמן ואחמד סבע.

תגובות

2

טלספורט בפייסבוק