רונאלדו לא ישוחרר לבוסניה

מאמנו של כוכב ריאל מדריד, מנואל פלגריני, התייחס היום על סאגת שחרורו של כריסטיאנו רונאלדו לצמד משחקי ההצלבה של פורטוגל מול בוסניה. פלגריני ېמר: "צר לי על פורטוגל"

שבת 07 נובמבר 2009
אשר גולדברג
סיפור המכשפה מסרב לרדת מהכותרות. אחרי שנשכר על ידי פריס הילטון, טען אדם אשר לטענתו עובד כמכשף כי הוא האחראי לפציעתו של כריסטיאנו רונאלדו בחודש שעבר. 

השבוע התברר כי פציעתו של כוכב ריאל מדריד ונבחרת פורטוגל חמורה מעט יותר מהצפוי ואחרי בדיקת ה-M.R.I שנערכה נאמר לכריסטיאנו רונאלדו כי עליו היעדר מהמגרשים עד סוף החודש.

ובכל זאת, לפורטוגל יש בסוף השבוע צמד משחקים מול נבחרת בוסניה על הכרטיס למונדיאל, ההזדמנות̠האחרונה של פורטוגל להגיע לדרום אפריקה בקיץ 2010.  בפורטוגל לא מתכוונים לוותר כל-כך מהר על הכוכב שלהם, אבל גם בריאל מדריד נותנים את הדעת על שחרור כוכב המיליונים.

מאמן ריאל מדריד, מנואל פלגריני, התייחס לכך הבוקר ואמר: "כריסטיאנו לא מתאמן כבר מספר שבועות. הוא לא כשיר ולא יכול לשחק עם פורטוגל. צר לי, אבל אנחנו לא נאפשר את שחרורו למשחק הנבחרת".

 מאמן נבחרת פורטוגל ומאמן ריאל מדריד בעונת 2003/04, קרלוס קירוש, נתן את דעתו ונשמע מתון יותר מבימים האחרונים: "רק בשבוӢ הבא אחליט על סגל הנבחרת. צריך להתחשב בפציעתו של רונאלדו אבל נראה איך הדברים יתבהרו בימים הקרובים". כזכור, קירוש פוטר במאי 2004 מריאל מדריד עמוסת הכוכבים לאחר שזכה בתואר הסופר-קאפ הספרדי בלבד.

תגובות

3

טלספורט בפייסבוק