שמעון גרשון מסרב לקצץ

בלם בית"ר ירושלים, הודיע ליו"ר איציק קורנפיין שהוא אינו מוכן לקצץ כ-50% משכרו. במכבי ת"א בודקים את הבאת הסמל האדום. בקבוצה ינסו לסכם היום את רכישתו של אריק בנאדו

יום חמישי 02 יולי 2009
אשר גולדברג

איציק קורנפיין, יו"ר בית"ר ירושלים עורך מסע קיצוצים בקרב השחקנים המובילים של הקבוצה, על מנת לנסות ולהעמיד קבוצה שתפתח את העונה, תחת המגבלות התקציביות. 

אולם אחרי שעידן טל, ברק יצחקי, אבירם ברוכיאן ועמית בן שושן, כבר הסכימו לקיצוץ, היום (חמישי) נתגלה סדק ראשון במאמצי הקיצוצים של קורנפיין. שמעון גרשון, הודיע באמצעות אחיו וסוכנו, סבי גרשון כי הוא אינו מוכן לקצץ כ-50% מחוזהו השמן.

גרשון, שמחזיק בחוזה של 450 אלף דולרים לעונה הקרובה, מוכן לקצץ נטו עד 15% משכרו בעונה הבאה. גם המאמן המפוטר, יצחק שום לא יקצץ בסכום הפיצויים, במידה ולא ימונה למאמן הקבוצה.

מי שעוקבת בעניין אחרי מהלכו של שמעון גרשון, היא מכבי ת"א. גורם במועדון אמר היום ל-telesport: "זה עדיין מוקדם, אבל צירופו של גרשון למכבי ת"א יכול להיות מעניין ובעל עניין בקרב האוהדים. גרשון ידליק מדורה ענקית בעיר ת"א"

היום (חמישי) צפוייה פגישה בין עוזי שעייה לבלם אריק בנאדו, והכוונה היא לסכם איתו על חוזה למשך שנתיים. בנאדו, כמו גם גרשון קיבלו אישור מבית"ר ירושלים לנהל מו"מ עם קבוצה חלופית.

תגובות

b

טלספורט בפייסבוק