ייעוץ לגאידמק: תשתחרר מביתר

הטבעת מתהדקת סביב ארקדי גאידמק, ויכולתו להיות הבעלים של בית"ר כמעט בלתי אפשרית. הייעוץ המשפטי שקיבל: "תשתחרר מבית"ר". תוכנית הקיצוצים שתישלח למוסקבה- 33 מליון שקלים התקציב לעונה הבאה

יום חמישי 02 יולי 2009
אשר גולדברג
הטבעת סביב ארקדי גאידמק מתהדקת. הנושים ואויביו העסקיים בארץ ובחו"ל מכניסים אותו לנקודה ללא מוצא, כשבמקביל עסוק האוליגרך השוהה כבר 8 חודשים במוסקבה, גם במהלך משפטי מול הרשויות הצרפתיות.

גאידמק חייב להחליט במהלך  השבוע הבא לאן פני הקבוצה. יועציו איתם הוא משוחח מרוסיה לישראל העבירו לו בסוף השבוע מספר רעיונות שכולם מתנקזים להחלטה אחת כמעט בלתי נמנעת: "אתה חייב להשתחרר מבית"ר ירושלים. הנושא הזה מלחיץ וכמעט אינו בר ביצוע במצב המשפטי בו אתה נמצא".

הגדיל לעשות אחד השחקנים שביקש להישאר בעילום שם כשאמר: "גאידמק חייב להיות גבר ולא להיות איש הנמלט וגורר את כל השחקנים להרגיש כלפיו תחושה של אי כבוד, של אחד שנמלט מהחוק".

היו"ר, איציק קורנפיין, ישלים מחר (ו') את כל תוכנית הקיצוצים על תנאי על הנייר שהגישו שחקניו, כשגם קורנפיין עצמו הצטרף לרשימת המקצצים. 

נכון לעכשיו, אחרי קיצוץ של יותר מ- 50% במשכורות, פיטורי עובדים וסימן שאלה גדול בנושא מחלקת הנוער, תקציב בית"ר ירושלים חייב להיות כ- 33 מיליון שקלים, ואף יכול להיות קטן יותר במידה וברק יצחקי, אבירם ברוכיאן, דריו פרננדז וכריסטיאן אלברס ימצאו קבוצות באירופה שירכשו אותם.

גאידמק, שמשוחח עם איציק קורנפיין רק לפי מצבי הרוח בהם הוא נמצא, לא החליט נכון להערב מי יהיה המאמן. גם אם יחליט בכל נושא ולא יעביר כספים מכיסו הפרטי, ולאחר מכן ערבויות בגודל של יותר מ-30 מיליון שקלים, הדרך לכונס נכסים מתקצרת. 

בבית"ר ירושלים אמרו: "שעון החול משחרר גרגירים, וגם הדרך של ארקדי גאידמק מתקצרת ומתקצרת".

תגובות

2

טלספורט בפייסבוק