ביתר עושה צחוק מהחוק

ההתאחדות חייבת להודיע לירושלמים שגם אߝ הם יתפרקו, עונש הפחתת הנקודות יחול עליהם בעונה הבאה. שלמה חסיד מבקש לעשות סדר וצדק בבלגאן

יום שני 09 נובמבר 2009
שלמה חסיד
 במוצאי שבת לא ידעתי אם לצחוק או לבכות. חברי אשר גוۜדברג העלה כאן באתר ידיעה מפי הוגה הדיעות גומא אגייאר, לפיה המאמץ של בית"ר ירושלים,  שוקל לפנות כבר עכשיו לפירוק, כדי שההתאחדות תחיל על הקבוצה  כבר עכשיו את עונש הפחתת תשע הנקדות בגין עבירה זו, כי העונה  הזאת בלאו הכי אבודה.

אתם הבנתם את זה? בירושלים מצאו שיטה איך להסתדר עם החוק. אם בלאו הכי היכולת שלהם על הפנים, ואת הגב של חיפה אי אפשר לראות אפילו עם מיקרוסקופ, לפחות נמקסם רווחים וכבר עכשיו נישא בעונש שעלול לחול עלינו בעונה הבאה. בעייני זו בדיחה.

אם בהתאחדӪ יאפשרו לבית"ר לעבור דרך הפירצה הזו, זו תהיה עוד עדות לכך שכשאתה חזק כלום לא יכוול לגעת בך. בבית"ר פשוט יודעים שההתאחדות בכיס הקטן שלהם, ושברחוב אבא הלל ירקדו לפי צלילי החליל שלהם, גם אם הם חורקים.

אם אני אבי לוזון, כבר מחר בבוۧר אני מוציא לבית"ר מכתב ובו אני כותב שגם אם הפירוק יתבצע בעוד שעתיים, העונש יחול על הקבוצה בעונה הבאה. רק כך יובטח שכוונת המחוקק הובנה ובוצעה כהלכה.

תתארו לכם שבהתאחדות שוב יחליקו את הפינות ויאפשרו לבית"ר לבצע את התעלול של הפחתת הנקודות כבר עכשיו. הרי לכל יהיה ברור שהירושלמים גמרו את העונה, ומצב הנקודות לא יעניין כלב מת. 

האוהדים שלהם עלולים לראות כי טוב, וכשלא יהיה אכפת להם לחטוף רדיוסים עד סוף העונה המיותרת הזאת, הם עלולים לזרוק רימוני עשן, לגדף את ߔערבים ואף להצית שוב את משרדי ההתאחדות. כי בין כה וכה את העונה הבאה הם יתחילו באפס נקודות, וכל העונשים שיספגו יחולו עליהם רק בעונה הזאת.

תגובות

3

טלספורט בפייסבוק