יש סיכום: רוביניו בדרך לברסה

על פי הדיווחים בתקשורת הקטלונית, ברצלונה הגיעה לסיכום סופי עם נציגיו של רוביניו, שיצטרף לברצלונה כבר בינואר. ביטול "חוק בקהאם", מזרז את העיסקה. פרנק ריברי עשוי להחליף את רוביניו בסיטי

יום שני 09 נובמבר 2009
אסף בילגורי

"האלמונדו דפורטיבו", עיתון הספורט הקטלוני הנחשב, מדווח הבוקר שברצלונה גיבשߔ סיכום עקרוני עם נציגיו של רוביניו, קשרה הברזילאי של מנצ'סטר סיטי ונבחרת ברזיל.

על פי הדיווחים, ברצלונה מעדיפה להשאיל את רוביניו עם פתיחת חלון ההעברות בינואר הקרוב, ולרכוש אותו בתום העונה. בפגישות מרתוניות שנערכו במהלך הימים האחרונים בין נציגי השחקן לנציגים של ברצלונה, סוכמו כל פרטי חוזהו של השחקן והסכם ההעברה.

הביטול הצפוי בספרד של "חוק בקהאם", שמקטין את אחוז המס שקבוצה צריכה לשלם עבור שחקן זר מ-43% ל-24%, הוא עוד גורם שמאיץ את העיסקה לרכישתו של רוביניו.

הממשלה הספרדית רוצה לערוך רפורמה בחוק וברצלונה רוצה לסגור את ההעברה עוד לפני השינוי הצפוי בחוקי המס, מה שיחסוך לה כ-19% במיסים שהיא תצטרך לשלם עבור רכישתו של רוביניו.

רוביניו הביע יותר מפעם אחת את רצונו לעבור לברצלונה כבר בינואר, והעונ۔ הוא בקושי משחק תחת מארק יוז, שבונה על פרנק ריברי הצרפתי של באיירן, כמחליפו של רוביניו בקבוצה עתירת המזומנים.

תמונה: גטי אימג'

תגובות

3

טלספורט בפייסבוק