דדש: אני אנהל את ביתר

היו"ר המיתולוגי של בית"ר ירושלים בטוח שבית"ר תלך בתחילת השבוע לכונס נכסים, ועליו יוטל להוביל אותה לדרך חדשה. דדש: "קורנפיין טועה בחשיבה שלו"

שבת 04 יולי 2009
אשר גולדברג

ארקדי גאידמק שוהה כבר שמונה חודשים במוסקבה, ואינו יוצר קשר עם שום גורם בנושא בית"ר ירושלים מלבד שיחות בודדות עם איציק קורנפיין והתקפה תקשורתית על כל גורם ששמו נקשר לרכישת המועדון.

ארקדי לא יכול למשוך זמן רב יותר מדי את נושא בית"ר ירושלים, שכן בימים הקרובים הקבוצה חייבת להגיע לרשות לבקרה התקציבית, שם ישאלו שאלה אחת ולה יש גם תשובה אחת- "אתה בבית"ר ירושלים או בחוץ?"

נראה, שבעקבות ההסתבכויות המשפטיות של האוליגרך לשעבר, והעובדה שהוא נאבק על קיצוץ של 2-3 מיליון דולרים, שפעם היו עבורו כסף לטיפים, מראה שימיו של גאידמק ספורים כבעלים של בית"ר ירושלים, שנכון לעכשיו היא היחידה שאין לה מאמן ולא יצאה לדרך, עסוקה רק בכותרות וספינים.

משה דדש, היו"ר המיתולוגי של הקבוצה, אמר היום ל- telesport: "אין לי שום ספק. בית"ר ירושלים תלך לפירוק. המשמעות היא כונס נכסים, וניהול אחר שיצטרך להביא כסף כדי שהמועדון יוכל להתקיים ולהציב קבוצה. אני בטוח שהדברים יקרו בתוך זמן קצר, אני אקח את בית"ר ירושלים ואחזיר אותה למסלול".

למשה דדש יש גם מסר ברור ליו"ר איציק קורנפיין, שמנסה להרכיב קבוצה שעל פי יועציו יכולה לרוץ בצמרת העליונה, כשהכל תלוי כמובן בכסף של גאידמק. דדש: "איציק קורנפיין טועה בגדול אם הוא חושב שהוא יקבל ימי חסד במקרה של הפסדים. אוהדי בית"ר ירושלים קראו קריאות נגד אלי אוחנה, הסמל הכי גדול של המועדון, אחרי שני הפסדים. לכן, בית"ר צריכה להיבנות אחרת, עם שחקנים שרוצים לשחק עם כל הלב ולא כאלו שנאבקים על הכסף שלהם".

תגובות

2

טלספורט בפייסבוק