הסיטי הולכת על ג'ון טרי

הבעלים המיליארדרים של הסיטי, מציעים 35 מיליון פאונד, עבור רכישתו של בלם וקפטן צ'לסי ונבחרת אנגליה. בסיטי מאמינים ששכר של 200 אלף פאונד לשבוע ישכנע את הבלם להצטרף. טבז יחתום רישמית ביום שני

יום ראשון 05 יולי 2009
מערכת TELESPORT
 אחרי שצירפו כבר את גארת' בארי ורוקה סנטה קרוז, מנצ'סטר סיטי והבעלים המיליארדרים שלה, הולכים חזק מאוד על ג'ון טרי, בלם וקפטן צ'לסי ונבחרת אנגליה.

כלי התקשורת באנגליה מדווחים הבוקר שהסיטי מציעה 35 מיליון פאונד עבור רכישתו של מי שנחשב לבלם הטוב בעולם כיום. הבעלים המיליארדרים של הסיטי, מוכנים לשלם לשחקן משכורת של לא פחות מ -  200 אלף פאונד לשבוע.

סיטי מסרבת לוותר על הבלם, למרות שצ'לסי הודיעה באופן רישמי שהבלם המצטיין שלה לא למכירה בעד שום סכום. בקבוצה מאמינים שטרי יתפתה לשכר העתק שמוצע לו, ויוכלו להשלים אולי את ההעברה הכי מפתיעה של הקיץ.

ביום שני צפוייה להיסגר רישמית העברתו של קרלוס טבז, חלוצה של מנצ'סטר יונייטד ונבחרת ארגנטינה, שיחצה את הכביש תמורת 25 מיליון פאונד. 

בקבוצה הכי עשירה בתבל, לא מוותרים גם על אפשרות להחתים את סמואל אט'ו מברצלונה, לו הם מציעים שכר של 160 אלף פאונד לשבוע, זהה למשכורת שמשתכר רוביניו הברזילאי.

תמונה: גטי אימג'

תגובות

b

טלספורט בפייסבוק