למרות הקשיים, דברים התחברו

גמר ווימבלדון 2009: האלוף הטרי, רוג'ר פדרר, סיכם את המשחק והשנה הלא פשוטה שעבר: "השיא, אמשיך לעבוד קשה". סמפארס: "רוג'ר פשוט אלוף נהדר. שחקן אדיר"

יום ראשון 05 יולי 2009
מערכת TELESPORT

יום חג לבשה לונדון, כאשר בגמר ווימבלדון הצליח רוג'ר פדרר לגבור על אנדי רודיק ואף לשבור את שיאו של פיט סמפארס ולהפוך לגדול מכולם. פדרר עצמו שמר על צניעות במיטבו והותיר את התארים מחוץ לתמונה.

האמריקאי שקיווה להמשיך עם חגיגות העצמאות של ארה"ב,  אנדי רודיק אמר בסיום: "אני מודה לקהל על התמיכה הרבה, זה לא סוף העולם. מגיע לו הכל, הוא שחקן נהדר. אני מודה לו מכל הלב. ניסיתי, אני מצטער פיט, זה לא הלך בסוף. אני מקווה שיום אחד השם שלי יתנוסס כאלוף כאן, אני מבטיח לחזור ולנצח כאן".

אלוף ווימבלדון והטוב בעולם, רוג'ר פדרר: "אני מאמין שתחזור לכאן ותנצח כאן. פשוט הייתי בצד עם המזל. בשנה שעברה לא זכיתי בזה, אבל עכשיו אני מרגיש מצויין. הראש שלי עדיין מסוחרר, אבל זה מוסיף לקריירה שלי. אני מודה לך פיט שבאת, זה נהדר לשחק מול אגדות כמוך. אני רוצה להמשיך ולשחק טניס עוד הרבה שנים ולהרגיש טוב עם זה גם אם שברתי שיא כזה או אחר, אני אמשיך בעבודה שאני כל כך אוהב'.

"זה נחמד שיש לך 15 תארים, אבל ישנם פציעות במהלך הקריירה. אני אוהב לשחק כאן, אני מודה לכולם שהגיעו לכאן לתמוך בי. זו שנה מטורפת עבורי, זה עונה לא פשוטה, אבל אני רואה שדברים מתחברים" - סיכם השוויצרי. 


רודיק מאוכזב. "אני מצטער פיט, ניסיתי זה לא הלך" (gettyimages)

פיט סמפארס, ששיאו נשבר היום אמר בסיום: "רוג'ר הוא אלוף נהדר. יש לו טניס מצויין, זה מגיע לו. הוא גם בחור נהדר. 14 בשנות ה-90 היו הרבה, כעת יש לו סיכוי לשבור לשיא גבוה הרבה יותר. יש לו עוד הרבה שנים לשחק, הכל פתוח. אם הוא ימשיך ככה, לא יודע היכן זה יעצר. הוא אייקון וסמל לטניס, הוא תוספת אדירה למשחק".

תמונות: גטי אימג'.

תגובות

2

טלספורט בפייסבוק