שרפו ת'מועדון

לאירגון האוהדים של מילאן נמאס מההתנהלות של המועדון בשנים האחרונות. מאות אוהדים הגיעו למתחם האימונים של הרוסיונרי, השליכו רימוני עשן וגרמו נזק כבד למתחם האימונים

יום שני 06 יולי 2009
מערכת TELESPORT

מתחם האימונים של מילאן הפך היום לשדה קרב של ממש, אם בעבר היו אלה דווקא אוהדי אינטר שמחאו כנגד המועדון והעומד בראשו, מאסימו מוראטי, היום היוצרות בעיר מילאנו התהפכו ועברו לצד של הרוסיונרי.

מאות מאוהדי מילאן הגיעו למתחם האימונים של קבוצתם, ביום החזרה מהפגרה ופתחו במחאה אלימה, שכללה השלכת חפצים ורימוני עשן, שבירת בקבוקים והצתת שריפות סביב בניין המועדון ומתחם האימונים. עיתונאים שנכחו במקום ובאו לסקר את החזרה של מילאן מהפגרה נאלצו לתפוס מחסה ולהסתתר מפני האוהדים שחיפשו על מי להוציא את העצבים.

לאולטראס של מילאן נמאס מהתנהלות המועדון בשנים האחרונות ומהעובדה שמילאן כבר כמה שנים לא בטופ האירופי ואפילו לא האיטלקי, כשהשליטה המוחלטת בליגה עברה ליריבה השנואה מעבר לכביש, אינטר.

האוהדים מחו על אי ביצוע רכש מספק לטענתם, בעיקר אחרי שאיבדו את קאקה לטובת ריאל מדריד, עסקה שהכניסה לקופת הקבוצה קרוב ל-60 מיליון יורו, ובינתיים לא נראה שעשו בכסף זה שימוש לטובת חיזוק הקבוצה.

מה שהכי הרתיח את האוהדים היו כנראה דבריו של נשיא המועדון, סילביו ברלוסקוני, שאמר בראיון לגאזטה דלו-ספורט כי מילאן קבוצה חזקה יותר מהיריבה המושבעת אינטר.


תמונות: גטי-אימג'.

תגובות

b

טלספורט בפייסבוק