בש דרסה את מכבי פת

משחק הכנה: הפועל באר שבע במשחק אימון הביסה 0:3 בחוץ את מכבי פתח תקווה האומללה. מליקסון (51) קדוסי (56) ואסולין (77) כבשו לאדומים מבירת הנגב. ליאניץ' הקרואטי יגיע בסוף השבוע למכבי פ"ת

יום שני 06 יולי 2009
אשר גולדברג
הקיץ התחיל והכדורגל הישראלי מתחמם. היום (שני) צפינו בהצגה נהדרת של חניכיו של גיא עזורי מהפועל באר שבע שפירקו 0:3 תחת הלחות במרכז את מכבי פתח תקווה. 

רוני לוי בחן במשחק את צמד השחקנים, מולנגה ובוסיץ' הקרואטי, שהרשימו יתר על המידה. למרות זאת הקבוצה של גיא עזורי, היא זו ששלטה ונתנה הצגה, כאשר שערם של מליקסון, קדוסי ואסולין הרעידו את הרשת של אוהד כהן. 

מהלך המשחק: 

כבר מהפתיחה ראו את מכבי פתח תקווה של רוני לוי יוזמת יותר. לאחר כרבע שעה של משחק, הצליח מולנגה לסחוט הדיפה נהדרת מדוידי ומספר דקות לאחר מכן בוסיץ', הנבחן השני, בעט בעיטה מצויינת ששרקה ליד הקורה של ב"ש. 

דוידי היה המצטיין של המחצית הראשונה בהפועל באר שבע, שלקראת הסיום החלה בלחץ. בנגורה החלוץ מהונדורס ומליקסון בעטו פעמיים לשער, ואוהד כהן הצליח לעצור שערים בטוחים.

במחצית השנייה צפינו בהפועל באר שבע יוזמת יותר ובדקה ה-51 הצליח מאור מליקסון לבעוט מצויין, כדור שפגע בחומה וחדר פנימה - 0:1 להפועל באר שבע. 

הלחץ של באר שבע נמשך ואיתו השערים: מספר דקות לאחר שערו של מליקסון, כדור מצויין הוגבה מאגף ימין ישירות לראשו של אוהד קדוסי, שמקרוב נגח מדוייק פנימה - 0:2 לאדומים מהנגב. 

בדקה ה-77 הפועל באר שבע מחצה את מכבי פתח תקווה, כאשר בישול נהדר של אופיר דוידזאדה בישל לאסולין, שבעט מ-14 מטר אלכסונית פנימה - 0:3 ענק לבאר שבע.

מכבי פ"ת: אוהד כהן, פסר, מוראד מגמאדוב, אבי יחיאל, קובי גנון, דן רומן, דמארי, בוקסנבוים, פרדה, מולנגה ובוסיץ'. 

הפועל באר שבע: דוידי, אילוז, שמעון הרוש, אלול, דנילו, ג'וסף טאצ'י, אייל שן, קאבדה, מליקסון, קדוסי ובנגורה.

שופט: אלי חכמון.

ליאניץ' מגיע. בוסיץ' ישוחרר

סימיסה ליאניץ' הקרואטי של היידוק ספליט אמור להגיע בסוף השבוע למכבי פתח תקווה וייצא איתה גם למחנה האימונים בגרמניה. 

המטרה להחתים את השחקן בן ה27, שגם אותו מביא לקבוצה ג'ובאני רוסו. החלוץ הנבחן טומיסלאב בוסיץ', גילה חולשה רבה במשחק האימון ולא יוחתם במכבי פתח תקווה, ע"י המאמן רוני לוי.

תגובות

3

טלספורט בפייסבוק