חלום ילדות הפך למציאות

ספרד: הרכש הגדול בהיסטוריה של הכדורגל העולמי, כריסטיאנו רונאלדו זכה לכבוד מלכים, כאשר איצטדיון מלא ליווה את הצגתו של כוכבה החדש של ריאל מדריד עם מספר 9 על הגב

יום שני 06 יולי 2009
מערכת TELESPORT
 כ-80 אלף איש, הגיעו הערב (שני) לסנטיאגו ברנבאו. לא בשביל ראול, לא בשביל קאקה ולא בשביל קאסיאס, אלא בשביל המלך החדש במדריד: כריסטיאנו רונאלדו, הרכש היקר בעולם שנחת אצל סגנית האלופה. 

אולי הכוכב האחרון ששיחק בריאל מדריד היה גם השחקן הטוב בעולם בתחילת המיליונים, וזהו הצרפתי זינדין זידאן, כאשר מספר שנים לאחר פרישתו, ריאל מדריד מכתירה מלך חדש, מלך צעיר, מלך רעב, מלך מופלא: כריסטיאנו רונאלדו הפורטוגלי. 

פלורנטינו פרז, שהרכיב את הגאלקטיקוס של תחילת העשור, התקבל בברכה ובתשואות אדירות על ידי הקהל המקומי וגם מספר שחקני עבר גדולים נכחו באירוע, כאשר די סטפאנו, אחד מהשמות הגדולים בבלנקוס הגיע פלוס גדול שחקני פורטוגל בכל הזמנים, אוסביו. 


סנטיאגו ברנבאו מלא עד אפס מקום (gettyimages)

פלורנטינו פרז, נשיא ריאל מדריד אמר בטקס: "זהו יום גדול עבור ריאל מדריד. אני מודה לך להגיע לכאן ולהפוך לכוכב האמת של קבוצת הכוכבים הזו. המון פורטוגלים מכל רחבי העולם הגיעו לכאן לכבודך. זהו כבוד גדול ששחקני עבר גדולים הגיעו לכאן. 

"אנחנו רוצים להודות לאוסביו, שהגיע לכאן לכבוד ההכתרה של רונאלדו. זהו יום גדול. יום מיוחד". 

אוסביו עלה לבמה תחת מחיאות קהל אדירות עבורו. פרז המשיך ואמר: "אתם כנראה מעט צעירים, אבלמי שהגיע לכאן אלה הגדולים בהיסטוריה, הגדולים ביותר. די סטפאנו ואוסאביו הגדול".

לאחר מכן כריסטיאנו רונאלדו, חתן האירוע, נכנס לתשואות הקהל עם מספר 9 על הגב ופרז התכבד ואמר: "אנחנו מאוד מרוצים לדעת שבחרת את ההחלטה הנכונה לשחק עבור ריאל מדריד". 

אחר מכן התכבד המלך החדש של ריאל מדריד לנשוא את דבריו: "אני מודה לכולם, זהו יום מיוחד עבורי. זהו חלום ילדות עבורי, שהפך למציאות. קשה לי לדבר, אני מתרגש, אני יכול רק להגיע: קדימה מדריד"!!

תמונות: גטי אימג'.

תגובות

2

טלספורט בפייסבוק