שניידר אישר רק את אבידור

אלכס שניידר לא נותן אור ירוק למכבי ת"א, שמנהליה נתקעו עם חוזים והתחיבויות של 34 מיליון שקלים. שניידר לא מדבר ואינו מאשר הסכמים, מלבד יובל אבידור שיגיע השבוע

יום שלישי 07 יולי 2009
אשר גולדברג
 קולות הצהלה ממתחם חודורוב, מגיעים בוודאי לאוזני שחקני ומנהלי מכבי תל אביב במתחם קרית שלום. בהפועל תל אביב מתחזקים ואילו קבוצת 70 מיליון השקלים של אלכס שניידר תקועה ואינה זזה כלל.

נכון לעכשיו, אלכס שניידר אישר רק את צירופו של חלוץ הפועל קרית שמונה, יובל אבידור. היום (שלישי) יושלם הסיכום מול איזי שירצקי שיכלול גם את החוב מהעברתו של של עומר פרץ.

אבידור ביקר כבר במתקן האימונים בקרית שלום, שוחח עם אבי נימני ועם ראשי המועדון וייתכן כי בתוך 24 שעות יקיים אימון ראשון.

שניידר קיבל דו"ח ביניים על התקציב אותו הוא אמור לאשר. מתברר כי לאחר כל הקיצוצים בשכר, מכירת שחקנים וההתיעלות, ההתחייבות של מכבי היא 34 מיליון שקלים מול צפי של 18 מיליון שקלים כהכנסה.

שניידר אינו מתכוון להעביר 16 מיליון שקלים מכיסו ולכן צירופם של רוני גפני, לירן שטראובר, אריק בנאדו ועמנואל בניאני תקוע.

סעיף חוזי, על פיו מחוייבת מכבי תל אביב לשלם 990 אלף שקלים עבור הופעותיה באיצטדיון בלומפילד, מרתיח את שניידר.

בינתיים הועלו לאימוני הקבוצה הבוגרת 12 שחקנים מקבוצת הנוער, אליהם חזר יקיר שינה ששיחק בעונה שעברה באחי נצרת.

במכבי תל אביב מצפים לשובו של מאור בוזגלו מספרד, לאחר שעבר ניתוח ברצועות הברך. למרות האופטימיות של השחקן, במכבי יודעים כי העונה הזאת מבחינת בוזגלו אבודה ואין כוונה לזרז את קצב החלמתו.

גורם המקורב למכבי תל אביב אמר ל-telesport :"שניידר מאוכזב ובצדק. אין לשום שחקן במכבי תל אביב ביקוש. שחקנים של נתניה ובית"ר ירושלים מבוקשים ואילו לשמות כמו יוסי שבחון, יניב עזרן, גיז'רמו ישראלביץ', איגור טומאסיץ' וג'ונתן אסוס הביקוש אפסי. אפילו בהעברה חופשית לא רוצים להתעסק עם מי שלא יכולים כבר לחזור לעצמם".

"זו הבעיה שמרתיחה את שניידר והדוגמא שהוא מצביע עליה היא גיז'רמו ישראלביץ' שנרכש ב- 700 אלף דולר, זכה בחוזה של 280 אלף דולר, והתרומה היא זוטרית. שחקן כזה אפשר היה אפשר להביא גם בעלות כוללת של 150 אלף דולר"

נכון לעכשיו, שניידר אינו מאשר את קיומו של מחנה האימונים בהולנד וההכנות לעונה הקרובה די תקועות.

תגובות

f

טלספורט בפייסבוק