מכבי חייבת למרדיקוביץ' וראזיץ'

מתוך התחייבויות מכבי ת"א, עולה כי המועדון גורר חובות עבר בסך 2.5 מיליון שקלים. שניידר ייאלץ לשלם כספים למילאן מרדיקוביץ' ואיבן ראזיץ' וריבית על הקדמת תשלום ממשרדי כרטיסים

יום שלישי 07 יולי 2009
אשר גולדברג
 אחרי הקיצוץ המאסיבי בשכר השחקנים, מכירה ואי חידוש חוזים, התחייבות מכבי ת"א לפתיחת העונה עומדות על סכום של 34 מיליון שקלים. המשמעות היא שאלכס שניידר חייב להכניס את היד עמוק לתוך הכיס ולשחרר לא פחות מ-15 מיליוני שקלים.

שניידר, שנכנס למכבי ת"א בקול תרועה גדולה של נתינה לקהילה, ביקש את הדו"חות שאליהם לא היה מודע. גורם המקורב למועדון מספר שחובות נגררים מתקופתו של לוני הרציקוביץ', עומדים על 2.5 מיליוני שקלים.

מתברר שמכבי ת"א עדיין משלמת למספר שחקני עבר שעזבו אותה, שחקנים זרים מאכזבים וביניהם מילאן מרדיקוביץ' ואיבן ראזיץ'. כמו כן מכבי ת"א משלמת ריבית וחוב נגרר על תשלומי ריבית בגין כספים שהעביר למכבי משרד כרטיסים, על התחשבנות עתידית.

גורם בכיר במכבי ת"א סיפר: "נכון לרגע זה, הדברים מול אלכס שניידר תקועים והוא אינו מאשר לפתוח את העונה. יש לנו אישור לסגור עם יובל אבידור ורוני גפני, אבל אין טעם לעשות חצי עבודה, צריך לדעת מה יש מעכשיו ביד".

אם אלכס שניידר יאשר תקציב חלקי, מכבי ת"א תופיע במשחקי גביע הטוטו עם שחקני הנוער מחוזקים ע"י שחקנים בודדים שחוזיהם יאושרו.

תגובות

b

טלספורט בפייסבוק