סיני המועדף לאימון הפועל תא

רק זכייה באליפות, תשאיר את גוטמן ואבוקסיס עונה נוספת בהפועל ת"א. נכון לעכשיו, למשה סיני, דרור קשטן ורוני לוי יש עדיפות, כאשר אחד מהשלושה, או שני הראשונים יחד יגיעו למתחם חודרוב

יום חמישי 12 נובמבר 2009
אשר גולדברג
אלי טביב, שאמור להיכנס בקיץ באופן רשמי ומעשי לניהול הפועל ת"א, יחד עם מוני הראל, אינו מתלהב ממסע השבחים התקשורתיים על הצלחתה של הפועל ת"א בליגה האירופית.

טביב, רוצה זכייה בתואר האליפות ואת הכסף הגדול של ליגת האלופות היוקרתית. המאמן אלי גוטמן ӕעוזרו, יוסי אבוקסיס, ימשיכו בתפקידם, אך ורק אם הפועל ת"א תצליח לבצע מהפך ולהדיח מהכתר את מובילת הטבלה, מכבי חיפה.

כבר בקיץ האחרון, היו קולות נגד מינויו של גוטמן, אבל מי שהכריע היה מוני הראל, שהשאיר את גוטמן, שנאלץ לקצץ כ-30% משכרו.

בשבועות האחרונים, הוזכר אלי גוטמן כמועמד לנבחרת ישראל ובהפועל ת"א סבורים שמי שמפיץ את האמירות האלו דרך אנשי תקשורת מסויימים, הניזונים מהמאמן, הוא אלי גוטמן.

בקבוצה לא אוהבים את השתיקה של גוטמן, שלא יצא באופן חד משמעי ואמר שהפەעל ת"א, בה הוא עובד ומועסק היא בעדיפות ראשונה ואין לו עניין לעסוק בשמועות.

גוטמן עצמו, אמר למקורביו שהוא לא רואה את עצמו מועמד לנבחרת ישראל וכל הפירסומים הם על אחריות מי שרושם אותם ומי שאומר אותם למיקרופונים.

בכל מקרה, גוטמןĠלא יכפה את עצמו על הפועל ת"א והמשימה שלו תהיה לעבור לשלב הבא בליגה האירופית, לקדם שחקנים בקבוצה ולהישאר בתוך מאבק האליפות נגד מכבי חיפה.

גורם המקורב להפועל ת"א אמר: "אירופה זה לא קנה מידה, רואים שבליגה הניצחונות האחרונים הם במזߜ ואין קשר להתעלות באירופה למה שאנחנו רואים בישראל".

אחד משחקני הפועל ת"א אמר ל-telesport: "אלי גוטמן הוא המאמן מספר אחד בישראל, ובהפועל ת"א יעשו שטות אם יביאו מישהו במקומו".

המועמדים לקבל את התפקיד בעונה ۔באה הם משה סיני, שבעבר הכשילו האוהדים מספר ניסיונות למנותו, וכעת הוא המועמד המוביל, כשישנה אפשרות שגם דרור קשטן יגיע לקבוצה ויעבוד עם סיני בצוות.

שם נוסף שעולה הוא שמו של רוני לוי, שיסיים בתום העונה את עבודתו במכבי פ"ת.

לצפייה במהדורת הווינר לחצו כאן והגדילו סיכויי זכייתכם

תגובות

3

טלספורט בפייסבוק