עימות בין ארשבין לסוכן ישראלי

כוכבה הרוסי של ארסנל, אנדריי ארשבין, ביקש לסיים את החוזה עם סוכנו הישראלי, דניס ליכטר, שלטענתו עדיין נמצא עם חוזה: "יש לי חוזה לעוד שנה וחצי. יש התחייבויות"

יום שלישי 07 יולי 2009
מערכת TELESPORT

 הנה עוד לפני תחילת העונה באנגליה, הגיע סיפור פיקנטי. מי שלא יודע, הקשר/חלוץ הרוסי של ארסנל, אנדריי ארשבין, שהגיע בעונה שעברה ללונדון, מיוצג על ידי הסוכן הישראלי דניס ליכטר.

בחודש האחרון הצהיר ארשבין, כי הוא משחרר את ליכטר מתפקידו ופונה לסוכן אחר, אולם ליכטר נותר בעמדתו וטען כי הוא עדיין הסוכן של השחקן הרוסי. ארשבין החליט כי בעקבות "סיבות אופרטיביות" לא מתאים לו כל כך להמשיך את  ההתקשרות בין השניים. ליכטר למעשה נמצא גם בישראל, כדי לבקר את משפחתו ואף בענייני עסקים, למרות זאת ארשבין לא ציין זאת כגורם משפיע.

בינתיים דניס ליכטר עצמו מסרב לסיים את עבודתו כסוכן של ארשבין ואמר: "יש לנו חוזה, וחוזה זה חוזה. החוזה אמור להסתיים בעוד כשנה וחצי, עד אז אני האחראי על השחקן". הסוכן הישראלי המשיך: "הוא אכן שלח לי מכתב, שבו התבקשתי לסיים את ההתקשרות. למרות זאת יש מחוייבות ודברים לא יכולים להעשות מהיום למחר. לארשבין אומנם נולד תינוק ואולי הוא כעת במצב רגשי. אני עדיין הסוכן שלו".

ליכטר גם התייחס לשמועות לגבי מעבר אפשרי של ארשבין לברצלונה: "לעולם לא דיברתי עם ברצלונה, זה כנראה היה סיפור כדי לקדם מישהו סך הכל. הכל המצאות. אני גם שמעתי שארשבין מסוכסך עם מספר שחקני ארסנל, הכל שטויות במיץ עגבניות". 

תמונה: גטי אימג'.

תגובות

2

טלספורט בפייסבוק