ליאור אליהו מגיע להיכל

יורוליג: מכבי ת"א הוגרלה לבית ג', ביחד עם טאו ויטוריה של ליאור אליהו, צסק"א מוסקבה, רומא, אולימפיה לובליאנה ועוד קבוצה מהמוקדמות. בית המוות כולל את פאו', ריאל מדריד וחימקי מוסקבה

יום רביעי 08 יולי 2009
שלמה חסיד

כמו בעונה שעברה, בה מכבי ת"א הוגרלה לבית אחד עם יותם הלפרין וניקולה ווצ'יץ, גם העונה יוכלו אוהדי מכבי ת"א לראות את האקס שלהם משחק מולם בקבוצה אחרת.

בהגרלת שלב הבתים של היורוליג, שנערכה הצהריים בברצלונה, נקבע שמכבי ת"א תשחק בבית ג' יחד עם צסק"א מוסקבה, טאו ויטוריה של ליאור אליהו, וירטוס רומא,אולימפיה לובליאנה ועוד קבוצה שתעפיל מהמוקדמות.

למרות טענותיו של שמעון מזרחי, שמכבי הוגרלה לבית קשה מאוד, אי אפשר להתעלם מהעובדה שצסק"א מוסקבה וטאו נחלשו מאוד הקיץ הזה. צסק"א, ששלטה בכדורסל האירופי בשנים האחרונות, נחלשה מאוד בעיקר בעמדת המאמן, כאשר ויתרה על קבלן התארים אטורה מסינה ומינתה מאמן צעיר וחסר ניסיון כמו יבגני פשוטין.

גם טאו ויטוריה נחלשה מאוד, כאשר מספר שחקני מפתח עזבו אותה. איגור ראקוצ'ביץ, הכוכב הגדול שלה נמכר לאפס פילזן. מייקל פט עבר לברצלונה ואילו פאבלו פריגיוני המצויין, עוזב לריאל מדריד. לטאו יש הרבה עבודה לעשות, כדי להיות אותה טאו אימתנית של העונות הקודמות.

שתי הקבוצות הנוספות, וירטוס רומא ואולימפיה לובליאנה הן קבוצות שמכבי ת"א יכולה וצריכה לנצח אותן בהיכל ולנסות לגנוב ניצחונות חוץ.

לראשונה הוגרלו בהגרלת גם משחקי המוקדמות, מהם יעפילו עוד שתי קבוצות, שיתווספו לוילרבאן ואולדנבורג מהדרג השישי.

רשימת הבתים המלאה:

בית א': ברצלונה, מונטפסקי סיינה, ציבונה זאגרב,פנרבחצ'ה/אולקר, ז'לגיריס קובנה, וילרבאן

בית ב': אולימפיאקוס, פרטיזן בלגראד, אוניקאחה מלאגה, אפס פילזן, ריטאס וילנה, קבוצה מהמוקדמות

בית ג': צסק"א מוסקבה, טאו ויטוריה, מכבי ת"א, וירטוס רומא, אולימפיה לובליאנה, קבוצה מהמוקדמות

בית ד': פנאתינייקוס, ריאל מדריד, ארמאני מילאנו, פרוקום סופוט, חימקי מוסקבה, אולדנבורג

משחקי המוקדמות

אורלינס - שרלואה

בנטון - ונטפילס

אלבה ברלין - לה מאן

מארוסי - אריס סלוניקי

תגובות

f

טלספורט בפייסבוק