אליהו: רוצה לנצח את מכבי

יורוליג: ליאור אליהו וטאו ויטוריה, הוגרלו לבית אחד עם מכבי ת"א. כוכבה החדש של טאו אמר: "מתרגש מאוד, תהיה חוויה להגיע לנוקיה". שמעון מזרחי: "קיבלנו בית קשה מאוד"

יום רביעי 08 יולי 2009
שלמה חסיד
 חורף חם מצפה לאוהדי מכבי ת"א, שייאלצו לראות את ליאור אליהו, כוכבם מהעונה שעברה, מככב מולם בהיכל נוקיה עם המדים החדשים של טאו ויטוריה, סגנית אלופת ספרד.

כמו בעונה שעברה, בה מכבי הוגרלה לבית אחד עם ניקולה ווצ'יץ ויותם הלפרין, גם הפעם מכבי הוגרלה לאותו בית עם האקס שלה, ליאור אליהו שאמר: "אני רוצה לנצח את מכבי. כמובן שאתרגש במשחק, אני חושב שהבית הזה הוא קשה. ברור שתהיה חוויה להגיע להיכל נוקיה, לשחק מול מכבי אבל ידעתי שבאיזה שהוא שלב זה צפוי לקרות".

שמעון מזרחי, סובר שהבית שמכבי קיבלה קשה: "ברור שבית עם צסק"א וטאו זה בית קשה, גם רומא ולובליאנה קבוצות וותיקות ביורוליג, יחד עם זאת צפוי חורף חם בהיכל ומפגש מסקרן מול ליאור אליהו. מכבי תבוא מוכנה".

דייויד פדרמן: "אין לזלזל באף קבוצה. על הנייר כל הקבוצות יכולות להפתיע זו את זו. כמובן שכולם מצפים למשחק מול ליאור אליהו, אני בטוח שתהיה חוויה לצופים".

יניב גרין אמר: "אנחנו נבוא מוכנים לכל יריבה, גם אם אומרים שצסק"א נחלשה, עדיין זו קבוצה חזקה ו-וותיקה וכמובן שגם שאר הקבוצות לא יבואו לעשות חיים קלים. אני מאמין שנהיה בטופ 16".

פיני גרשון: "אני מאמין שנעבור שלב, מה שחשוב באמת זה היריבות שנקבל בשלב הבא, אני בטוח שיהיה מפגש מאוד מסקרן מול ליאור אליהו. צסק"א וטאו בהחלט לא פראייריות אבל נעשה את המוטל עלינו".

תגובות

2

טלספורט בפייסבוק