מכבי תפתח מול לובליאנה

הישג גדול לשמעון מזרחי: המשחק הפתיחה החגיגי של היורוליג יתקיים ב-15 לאוקטובר, שבוע לפני המחזור הראשון ויפגיש את מכבי ת"א ואולימפיה לובליאנה בהיכל נוקיה. אחריו תצא מכבי לארצות הברית

יום שישי 10 יולי 2009

בזמן שרענן כץ ודיוויד פדרמן מנהלים ויכוחים, שמעון מזרחי ממשיך לעבוד ולהצליח.  יומיים אחרי הגרלת היורוליג המציאה הנהלת הליגה את לוח המשחקים המלא לעונה הקרובה. 

הסיבה - מכבי ת"א לא הצליחה למצוא פתרון לנושא התנגשות המחזור הראשון עם המשחק מול הקליפרס. מיד לאחר ההגרלה סיכמו שמעון מזרחי וג'ורדי בורתומיאו שמשחק הפתיחה החגיגי של היורוליג יערך בהיכל נוקיה ב-15.10, שבוע לפני המחזור הראשון, מה שיפתור את הבעיה של מכבי. 

הרעיון היה לקיים את המשחק מול צסק"א אך אמש השיבו הרוסים בשלילה להצעה ולא היו מעוניינים להגיע לנוקיה שבוע לפני המחזור הראשון.

הבוקר יצרו קשר אנשי מכבי והיורוליג עם נציגי אולימפיה לובליאנה והושג סיכום שהקבוצה תגיע להיכל נוקיה באותו תאריך כדי לערוך את משחק הפתיחה החגיגי של היורוליג. 

לאחר מכן יהיה לשתי הקבוצות הפסקה של שבוע, בו תוכל מכבי להשלים את המסע ל-2 המשחקים בארה"ב. מכבי ת"א ביקשה להודות להנהלת היורוליג ואולימפיה לובליאנה על ההבנה והגמישות, ועל האפשרות לערוך את משחק הפתיחה החגיגי של היורוליג בהיכל נוקיה.

לוח המשחקים המלא:

15.10, מחזור 1 - לובליאנה בבית

29.10 , מחזור 2 - טאו ויטוריה בחוץ


5.11, מחזור 3 - צסק"א בבית

12.11, מחזור 4 - רומא בחוץ

19.11, מחזור 5 - עולה מהמוקדמות בבית

3.12, מחזור 6 - לובליאנה בחוץ

10.12, מחזור 7 - טאו ויטוריה בבית

17.12, מחזור 8 - צסק"א בחוץ

7.1, מחזור 9 - רומא בבית

14.1, מחזור 10 - עולה מהמוקדמות בחוץ

תגובות

9

טלספורט בפייסבוק