ראש השנה בספרד

גביע דייויס: לאחר הניצחון המרשים על רוסיה, מחכה לישראל בשלב חצי הגמר מחזיקת הגביע, נבחרת ספרד, שגברה 2:3 על גרמניה. בחצי הגמר השני קרואטיה וצ'כיה ראש בראש

יום ראשון 12 יולי 2009
מערכת TELESPORT

 לאחר דו קרב מרתק, גברה ספרד 2:3 בסיכום הכללי על נבחרת גרמניה, ותתמודד בתאריכים 18-20 לסמפטמבר מול נבחרת ישראל, שזה יוצא בחג הראשון בחגי תשרי, ראש השנה העברי.

מי שהיו חסרים בנבחרת הספרדית, אלו רפאל נדאל ופרר שהיו פצועים ולא יכלו ליטול חלק במעמד רבע הגמר מול הגרמנים.

לאחר שגרמניה כמעט והצליחה לקבוע מהפך, הגיע המשחק המכריע בין קרלוס פררו הוותיק לבין אנדראס בק. הספרדי ידע להתעלות וניצח בשלוש מערכות: 4:6, 4:6, 4:6 ,בכדי להעניק את הניצחון השלישי לספרד בדרך למפגש ההיסטורי מול ישראל.

ספרד עבדה קשה כדי לנצח, זה לא הלך בקלות מול גרמניה העיקשת, אבל דבר אחד ברור, שישראל תצטרך להתמודד לא רק עם טניסאים מהשורה הראשונה, אלא עם קהל של 11 אלף איש, שעבד שעות נוספות, כדי להעפיל לחצי הגמר.

קרואטיה וצ'כיה בחצי הגמר

לא רק ישראל וספרד יתעמתו ביניהן, אלא גם צ'כיה, שעבדה קשה כדי להיות בין 4 הגדולות. ראדק סטפאנק הביס בשלוש מערכות 6:7, 3:6, 2:6 את חואן מונאקו במשחק המכריע ובכך מנע מארגנטינה לשחזר את הגמר של השנה שעברה.

מי שמחכה לצ'כיה בשלב חצי הגמר, זוהי קרואטיה, שהשיגה ניצחון משכנע 1:3 בסיכום הכללי מול נבחרת ארצות הברית, ללא אנדי רודיק, שלא שיחק למען נבחרתו. מרין סיליץ', ניצח את ג'יימס בלייק 3:6, 3:6, 6:4, 2:6, וארצות הברית אמרה שלום לדייויס.

תמונה: גטי אימג'.

תגובות

b

טלספורט בפייסבוק