הפועל: סיידו וארגיץ' נבחנים

הפועל תל אביב נמצאת במחנה האימונים באוסטריה ללא השוער וינסנט אניימה שהודיע כי החליט לא להגיע. הקשר סיידו ששיחק בסרביה וגרמניה נבחן. זר נוסף הצטרף: קשר אחורי , איוון ארגיץ', שמשחק בפ.צ באזל

יום שלישי 14 יולי 2009
אשר גולדברג

 הפועל תל אביב פתחה הבוקר את מחנה האימונים באוסטריה כאשר השוער הניגרי שלה, וינסנט אניימה, הודיע בשיחת טלפון כי החליט להישאר בינתיים בארצו ולמצות את המשך המשא ומתן עם קבוצות באירופה. נראה כי אניימה פותח במאבק מול הפועל תל אביב ובני יהודה על מנת להוריד משמעותית את סכום המכירה שלו שנקבע על 2 וחצי מיליון יורו.

למחנה האימונים הגיע פנאדטיגוירי סיידו, קשר נבחרת בורקינה פאסו, ששיחק בעבר בסרביה ובליגה השניה בגרמניה. סיידו יתחיל להתאמן במשך השבוע.

זר נוסף הצטרף להפועל הערב. הערב מדובר על קשר אחורי נוסף, איוון ארגיץ' שמו, שמשחק בפ.צ באזל בשבע העונות האחרונות ובנבחרת סרביה. הסרבי בן ה-28 מתנשא לגובה 1.85 וכבר הספיק לזכות ב-4 אליפויות וב-4 גביעים במדי באזל משוויץ.

שי אבוטבול נמצא בנתק מוחלט עם הקבוצה ומאיים ללכת למוסד לבוררות לאחר שהמנכ"ל גבי קצרה הודיע כי ההסכם בעל פה שהשיג מול הבעלים מוני הראל לחמש שנים, יהפוך להסכם בן שנה אחת בלבד.

הפועל צפויה לקיים במחנה ארבעה משחקי אימון

תגובות

b

טלספורט בפייסבוק