ההכרעה עברה לנתניה

מוקדמות הליגה האירופאית: לאחר אינספור החמצות והזדמנויות, השיגה מכבי נתניה תוצאה טובה של 0:0 מול סליימה וונדרס, שסיימה את המשחק ב-10 שחקנים

יום שלישי 14 יולי 2009
אשר גולדברג
קצת קשה יהיה לשפוט את המשחק הראשון של מכבי נתניה במסגרת האירופאית, כאשר נפרדה בתיקו ללא שערים מול הקבוצה ממלטה, סליימה וונדרס, שסיימה את המשחק ב-10 שחקנים.

למכבי נתניה היה מגיע במשחק הערב לפחות שני שערים, אבל מגיע בכדורגל זה לא מספיק. המלטזים איבדו שחקן במחצית השנייה, ואיפשרו לאורחת מישראל לתקוף ולתקוף. משחק מצויין של שליו מנשה לא תורגם לשערים, והתוצאה בהחלט משקרת. 

למרות זאת בגומלין הקרוב, נתניה בהחלט צפוייה וחייבת לנצח. איתי שכטר ופרנסמן לא שותפו תחת ההרכב של נתי עזריה.

מהלך המשחק: 

כבר בפתיחה מכבי נתניה ניסתה את מזלה, כאשר רביד גזל שיחרר בעיטה מכ-20 מטרים, ששרקה ליד הקורה. שתי דקות לאחר מכן, גם שליו מנשה ניסה את מזלו מרחוק, אולם ההגנה המקומית הרחיקה לקרן. 

המארחת התחילה לשחק מצויין במרכז השדה, מה שהוביל למצבים קורצים, כאשר בדקה ה-11 ליפשיץ, שוער נתניה, הצליח להדוף פעמיים שערים בטוחים.

10 דקות לפני תום המחצית הראשונה, אחמד סבע, מסר מצויין לאלמוג כהן, שמול השוער לבדו, פיספס את המסגרת של השער והזדמנות אדירה הוחמצה. 

חצי שעה לסיום המשחק, סליימה נותרת ב-10 שחקנים. כאשר מיפסוד יוסף, שהעניק מרפק למעוז סמיה בתוך הרחבה, אבל לא תוך כדי משחק כך שפנדל לא היה, אבל כרטיס אדום כן.

במחצית השנייה, סליימה התעוררה שוב בדקה ה-50, כאשר פנצ' למיפסוד, הגיע מול השוער, והחמיץ בצורה מסמרת שיער. רבע שעה מסיום המשחק, כאשר נתניה עם יתרון מספרי ל המגרש, אלמוג כהן זיהה ת אחמד סבע, ששוב מצא עצמו לבד מול השוער, אבל החטיא את המסגרת בבעיטה חלשה. 

חמש דקות לסיום, שוב שליו מנשה, המצטיין במגרש, שלח בעיטה אדרה מ-10 מטר, אבל השוער המקומי מנע שוב שער בטוח לזכות נתניה. שוב פעם מנשה ניסה את מזלו בתוך תוספת הזמן, אבל השוער המקומי המצויין היה שם כדי למנוע שער ניצחון.

מכבי נתניה: דניאל ליפשיץ, מגן ימני אוראל דגני,  זאביק חיימוביץ' ומעוז סמיה, מגן קלמי סבן. קשרים: אלמוג כהן, רביד גזל, שלו מנשה, דלה ימפולסקי.  פיראס מוגרבי ואחמד סבע. 

סליימה וונדרס: אגיוס סימון, מוסקט אלכסנדר, אזופארדי יאן, מיפסוד יוסף, פנץ' ריאן, סקרי מארק, וודס איבאן, דרונקא לוסיאן פלורין, סיאנטאר יאן, מיפסוד ג'ון פייר, פאילה קלייטון

תגובות

9

טלספורט בפייסבוק