נידם: כולנו עובדים בהתנדבות

חוסר הוודאות בבית"ר ירושלים נמשך. היום, יום תשלום המשכורות, אין משכורות בקבוצה. חלק ניכר מהעובדים, בינהם מנהל הקבוצה, הודיע כי הוא מוותר על השכר

יום רביעי 15 יולי 2009
אשר גולדברג
 אם יש דבר שמאפיין את בית"ר ירושלים הרי שמדובר באהבה לסמל והרצון להשקיע באמת. כך זה היה בשנות השבעים, השמונים והתשעים, וכך היה רק לעיתים רחוקות בתקופת ארקדי גאידמק. אלא שמתברר שגם כיום יש בבית"ר ירושלים מי שמהווה דוגמא אמיתית ללויאליות ולדאגה למועדון. 

היום, הוא ה-15 לחודש. היום היו אמורים כל עובדי בית"ר ירושלים לזכות במשכורת חודש יוני. בכל 15 לחודש בשנים האחרונות זוכים העובדים לשכר, כמו כמובן גם שחקני הקבוצה ואנשי הצוות המקצועי. אולם עקב חוסר הוודאות ועקב העובדה שהקבוצה לא אושרה בבקרה התקציבית אין באפשרות היו"ר, איציק קורנפיין, להורות לחשב על העברת משכורות.

מתברר שמרבית  עובדי בית"ר ירושלים או שהסכימו לקחת חופשה מרצון בחודש יולי או שהסכימו לעבוד בהתנדבות מתוך מחשבה שבעתיד הם יפוצו על כך. מדובר על מרבית עובדי המנהלה ועל אנשי הצוות המקצועי והרפואי שעובדים כולם בהתנדבות.

כך למשל, המנהל מנחם נידם שממשיך להקדיש את כל זמנו עבור המועדון. נידם סיפר ל-TELESPORT: "אני אמרתי לאיציק קורנפיין שבחודש יוני אין עבודה, אז לא צריך לשלם לי עבור החודש הזה.  את כל מה שעשיתי בחודש יולי, אני עושה לטובת המועדון ולא אכפת לי גם אם לא ישלמו לי. מבחינתי אני עובד בהתנדבות וכך גם עוד לא מעט עובדים שהסכימו לעבוד. לכולם חוסר וודאות, אבל אנחנו ניתן את עצמנו למען הקבוצה בתקווה שחוסר הוודאות יסתיים על הצד הטוב ביותר".

כמה חבל שבשנים האחרונות עבדו בבית"ר פחות מידי אנשים כמו נידם ויותר מידי אנשים שכל שאכפת להם היה להרוויח סכומים של 6 ספרות נטו לחודש.

תגובות

f

טלספורט בפייסבוק