זה קשה. כולנו כאן משפחה

המכביה: בפעם האחרונה בקריירה, אלכס אברבוך הקופץ במוט הישראלי הבינלאומי, החליט לפרוש במכביה בישראל, לאחר שעבר רק 4.95 מ': "הייתה התרגשות גדולה. אני מרגיש בלב ישראלי"

יום שלישי 14 יולי 2009
מערכת TELESPORT
 עשר שנים צפינו בו, עשר שנים התרגשנו איתו, עשר שנים אלכסנדר אברבוך, הפך ליקיר ליבנו והיום (שלישי) החליט הקופץ במוט נפרד האתלט הגדול בהיסטוריה של מדינת ישראל, במכביה בישראל.  בפעם האחרונה הצליח אברבוך לעבור רק 4.95 מטרים ולא מעבר.

בשנת 2002 קשה לשכוח את הרגע הקסום שבו אלכס אברבוך במינכן, אותו מקום כאוטי לספורט האולימפי בישראל, הצליח הקופץ במוט לזכות באליפות אירופה בקפיצה במוט על קפיצה 5.85 מ'. 


אברבוך במקום הטיבעי. "כולנו כאן משפחה. אני רוצה להמשיך בתחום"

בשנת 1999 הצליח אברבוך לזכות במדליית הארד באליפות העולם, ואף במדליית הזהב באולמות בשנת 2000, וכמובן לאנשכח את מדליית הכסף באליפות העולם באדמונטון ואף מדליית זהב נוספת ב-2006 באליפות אירופה. 


אברבוך והצוות. "אני ממליץ לצעירים פשוט לעבוד, לעבוד ולעבוד קשה"

אלכס אברבוך אמר לאחר הקפיצות והתייחס בעיקר לפרישה: "עשיתי חימום כדי להכנס לתחרות, כמו כל תחרות. הייתה התרגשות גדולה, זה קשה. אני כאן לא לבד, אני מרגיש ישראלי. כולם משפחה, כולנו חברים. לצעירים, אני ממליץ לעבוד קשה, לעבוד ולעבוד. אנחנו רוצים לפתוח בית ספר לקפיצה במוט. אני לא רוצה לעזוב את האתלטיקה".

תגובות

9

טלספורט בפייסבוק