לא יהיה עימות עם כספי

נבחרת ישראל בכדורסל פתחה את אימוניה לקראת טורניר היורבאסקט 2009 בפולין. לפי דבריו של המאמן, צביקה שרף, עומרי כספי צפוי להיות בסגל בן 17 השחקנים. דיוויד בלות'נטאל לא יוזמן

יום שלישי 14 יולי 2009
שלמה חסיד
 נבחרת ישראל ערכה הערב מסיבת עיתונאים לרגל פתיחת האימונים לקראת אליפות אירופה "יורובאסקט 2009" שתיערך בפולין בחודש ספטמבר הקרוב.

המאמן צביקה שרף אמר : " יש לנו את אחת הנבחרות הכי טובות מבחינת הסגל. נעשה הכל שעומרי כספי יהיה עמנו, אך לא נכנס איתו לעימותים. אני מאמין שנעשה הכנה טובה וקמפיין טוב. המועמדות של דיוויד בלונת'טאל לא נבחנה, כי איני מאמין שהוא יכול לתרום לנבחרת. "

טל בורשטיין, שחקנה של מכבי ת"א אמר:  "אני שמח להיות בנבחרת אחרי שלוש שנים בהן לא שיחקתי בה. אליפות אירופה היא במה מכובדת מאוד ואני מאמין שנעשה קמפיין יפה. כיף לחזור לחברים. "

יותם הלפרין, שחקן אולימפיאקוס היוונית אמר: "יש פה שחקנים ממיטב הקבוצות באירופה. אנחנו שמחים ואוהבים להיות בנבחחרת ונעשה הכל בכדי להביא הישגים."

יניב גרין, סנטר מכבי ת"א אמר: "כולנו רוצים שעומרי כספי יהיה איתנו בנבחרת, אך יחד עם זאת, הוא נמצא כרגע בליגת הקיץ של הנ.ב.א והוא עושה הכל בכדי להשתלב בסקרמנטו."

תגובות

b

טלספורט בפייסבוק