דאריו פרננדס יושאל לאריס

קשרה של בית"ר ישחק בעונה הבאה קבוצת אריס סלוניקי, ויחבור לסבסטיאן אבראו, עוד אקס בית"ר. טוטו תמוז ייבחן בדן האג. בהתאחדות לכדורגל הזהירו את קורנפיין מהורדת ליגה

יום רביעי 15 יולי 2009
אשר גולדברג
 קשרה הארגנטיני של בית"ר ירושלים, דריו פרננדס, סיכם את תנאיו באריס סלוניקי היוונית. פרננדס ייצא בימים הקרובים ליוון כדי לסגור סופית את העסקה. פרננדס  יצטרף באריס לסבסטיאן אבראו, ששיחק בבית"ר בתחילת העונה שעברה.

פרננדס, שמחזיק בחוזה יקר מאוד, הסכים כבר לקצץ בחוזהו שמכביד על המועדון אבל גם לאחר הקיצוץ, בית"ר לא יכולה לעמוד בעלויות שלו. פרננדס עשוי לחזור לבית"ר בתום העונה הבאה.

רבים ממתינים לנפילת בית"ר ירושלים של ארקדי גאיידמק, בכדי להקים בית"ר ירושלים חדשה, כזו שתשכח את ימי הניהול הכושלים של האוליגרך.

בד בבד מתארגנת לה קבוצת ניהול חדשה שמוכנה כבר מבחינה מעשית ומשפטית לקחת את מחזיקת הגביע, כל זאת במידה והקבוצה תלך להקפאת הליכים בבית המשפט.

כל העיניים נשואות לעברו של איציק קורנפיין, שהוזהר ע"י ההתאחדות לכדורגל שלא להמשיך בתרגילי השהייה ולא למשוך עוד את זמן הגשת התקציב או הודעת ההקפאה מעבר ליום ראשון בבוקר. לקורנפיין הובהר שאם לא יעשה כן, הקבוצה תרד ליגה.

נכון לרגע זה, גאידמק עדיין לא שוחח עם יו"ר בית"ר ירושלים, איציק קורנפיין, מאז אותו טלפון בהול בו בישר האוליגארך כי יש לו רוכש, שמוכן לרכוש את בית"ר וכי העסקה סגורה ב-99.9 אחוז.

קבוצת הניהול ירושלמית מחכה להתפתחויות. ראשי הקבוצה טוענים כי הקבוצה  כבר גייסה סכום של 18 מליון שקלים להוכחות כספיות. כמו כן היא תיזכה לכספים שאמורים להגיע מגומה אגאייר, שהבטיח 2 מליון דולר כתרומה. במידה והאחרון יעביר את הכסף הדרוש הוא יזכה לתואר "נשיא בית"ר ירושלים".

כמו כן, גם איציק קורנפיין צפוי להיות ראשון שיבקש לנהל את בית"ר ע"י שני הפרקליטים מומחים לנושא הקפאת הליכים,  כפי שפורסם לראשונה ב-TELESPORT.    

גם טוטו תמוז מחפש לעצמו קבוצה וייתכן מאוד כי הוא יעבור לשחק בהולנד בעונה הבאה, כאשר קבוצת דן האג ממתינה לטוטו כדי לבחון אותו.

תגובות

b

טלספורט בפייסבוק